Puly Caff Descaler - odvápňovač pre Espresso 2 x 125 ml

Vaša cena
8,04 €
Vaša cena bez DPH
6,70 €
8,04
Dostupnosť
Skladom Áno
Predpokladané dodanie
24.6.2024 u Vás
Kód
309010
Výrobca
Puly CaffOdvápňovací prostriedok značky Puly Caff bol navrhnutý tak, aby ste si sami mohli vykonať proces odvápnenia v domácich i menších kávovaroch bez obáv z tohto, že dôjde k poškodeniu vnútorných častí týchto zariadení. Odvápňovač Puly je bezpečný pre všetky druhy plastov, silikónu, hliníka, ale aj ostatné tradičné materiály, ktoré sa bežne používajú pri väčších zariadení.

Balenie je opatrené dávkovačom pre každý jednotlivý proces odvápnenia. Podobne ako u ostatných produktov značky Puly Caff aj tento výrobok bol rozsiahlo testovaný a je jedným z najlepších odvápňovacích prostriedkov na trhu vôbec.

Puly Caff je dcérskou spoločnosťou skupiny Asachimici, ktorej história výroby čističov pre potravinársky priemysel siaha až do roku 1890. Značka Puly Caff vznikla predovšetkým pre sektor kávy. Je považovaná za špičkovú technológiu vo svojom odbore. V Taliansku je preferovanou značkou u vlastníkov profesionálnych zariadení na výrobu kávy aj pre použitie v malých kávovaroch určených pre domácnosť.

Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Mohlo by Vás zaujímať