Kusmi Tea Organic Feel Zen, sypaný čaj v kovovej dóze (100 g)

Vaša cena
21,00 €
Vaša cena bez DPH
18,75 €
21
Dostupnosť
Skladom Áno
Predpokladané dodanie
28.2.2024 u Vás
Kód
910723
Výrobca
Kusmi TeaFEEL ZEN BIO ORGANICKÝ BYLINNÝ ČAJ - POMARANČOM A KARAMELOM VONIACI ZMES BYLÍN A JABLĹK (100 g)

 Bezkofeínový čaj ktorého základ tvorí zmes rooibosu a jabĺk ozvláštnená medovkou a listami moruše s vôňou pomaranča a karamelu.


Na chvíľu sa zastavte, vypnite obrazovku aj upozornenie na telefóne. A kým sa váš bylinný čaj lúhuje, relaxujte a preneste sa do tichého sveta, ktorý máte len pre seba. Hoci aj na krátku chvíľu sa preneste do sveta offline a žite prítomnosťou. Urobte si čas len pre seba, meditujte a snívajte. A vychutnávajte si váš organický, upokojujúci bylinný bezkofeínový čaj.

Svet okolo nás beží v zbesilom tempe, ale vy môžete byť pokojní, chrbát Vám kryje delikátny rooibos. Vychutnajte si sladkosť jabĺk a pomaranča a miernu kyslosť listov morušovníka v spojení s vôňou karamelu a užite si toľko potrebnú pauzu a upokojenie počas hektického dňa.

Zloženie čaju Kusmi Tea Feel Zen:

 rooibos* (50 %), jablká* (32 %), medovka* (10 %), listy moruše*, prírodná pomarančová aróma, aróma

*Organicky pestované


Kusmi Tea Feel Zen směs

Na prípravu 1 šálky čaju odporúčame použiť 2-3 g (1 čajová lyžička) čajovej zmesi..

Kovová dóza 100 g:

 Kovová dóza obsahuje 100 g sypaného čaju. Ľahko sa otvára aj uzatvára a čaj je v nej skladovaný bez prístupu vzduchu – čo pomáha uchovať jeho arómu a chuť.

EcoCert:

Eko certifikáty nie sú len nálepky, ktoré majú ozvláštniť obal, ide o dôležité potvrdenie od nezávislej certifikačnej autority, že všetky použité suroviny spĺňajú prísne kritériá pre označenie „organic“, a že všetky výrobné závody pravidelne podstupujú audit. Kontrolované nie sú len vstupné suroviny, ale aj proces kompletizácie a balenia výrobkov, aby nebolo pochýb, že „bio“ a „organické“ nie sú pre Kusmi Tea len frázy, ale že ide o skutočný záväzok.

 

 

Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Mohlo by Vás zaujímať