Kusmi Tea Organic Feel Zen, 20 mušelínových sáčkov (40 g)

Vaša cena
10,28 €
Vaša cena bez DPH
8,57 €
10,28
Dostupnosť
Skladom Áno
Predpokladané dodanie
18.7.2024 u Vás
Kód
910724
Výrobca
Kusmi TeaFEEL ZEN BIO ORGANICKÝ BYLINNÝ ČAJ - POMARANČOM A KARAMELOM VONIACA ZMES BYLÍN A JABĹK (40 g)

 Bezkofeínový čaj, ktorého základ tvorí zmes rooibosu a jabĺk ozvláštnená medovkou a listami moruše s vôňou pomaranča a karamelu.


Na chvíľu sa zastavte, vypnite obrazovku aj upozornenie na telefóne. A kým sa váš bylinný čaj lúhuje, relaxujte a preneste sa do tichého sveta, ktorý máte len pre seba. Hoci aj na krátku chvíľu sa preneste do sveta offline a žite prítomnosťou. Urobte si čas len pre seba, meditujte a snívajte. A vychutnávajte si váš organický, upokojujúci bylinný bezkofeínový čaj.

Svet okolo nás beží v zbesilom tempe, ale vy môžete byť pokojní, chrbát Vám kryje delikátny rooibos. Vychutnajte si sladkosť jabĺk a pomaranča a miernu kyslosť listov morušovníka v spojení s vôňou karamelu a užite si toľko potrebnú pauzu a upokojenie počas hektického dňa.

Zloženie čaju Kusmi Tea Feel Zen:
rooibos* (50 %), jablká* (32 %), medovka* (10 %), listy moruše*, prírodná pomarančová aróma, aróma
*Organicky pestované
Kusmi Tea Feel Zen směs

Na prípravu 1 šálky čaju odporúčame použiť 2-3 g (1 čajová lyžička) čajovej zmesi.

20 mušelínových čajových sáčkov

Balenie obsahuje 20 mušelínových čajových sáčkov, ktoré sú naplnené 2 gramami čajovej zmesí. Jemné mušelínové vrecká sú nebielené, neobsahujú žiadne lepidlá ani kovové sponky, ktoré by mohli negatívne ovplyvniť chuť čaju.

EcoCert:

Eko certifikáty nie sú len nálepky, ktoré majú ozvláštniť obal, ide o dôležité potvrdenie od nezávislej certifikačnej autority, že všetky použité suroviny spĺňajú prísne kritériá pre označenie „organic“, a že všetky výrobné závody pravidelne podstupujú audit. Kontrolované nie sú len vstupné suroviny, ale aj proces kompletizácie a balenia výrobkov, aby nebolo pochýb, že „bio“ a „organické“ nie sú pre Kusmi Tea len frázy, ale že ide o skutočný záväzok.

 

 

 

Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Mohlo by Vás zaujímať