Kusmi Tea Organic Earl Grey Intense, sypaný čaj v kovovej dóze (100 g)

Vaša cena
19,93 €
Vaša cena bez DPH
17,79 €
19,93
Dostupnosť
Skladom Áno
Predpokladané dodanie
27.5.2024 u Vás
Kód
910768
Výrobca
Kusmi TeaKUSMI TEA EARL GREY INTENSE BIO ORGANICKÝ ČIERNY ČAJ - ČIERNY ČÍNSKY ČAJ S INTENZÍVNOU CITRUSOVOU VÔŇOU (100 g)

Earl Grey Intense je výrazne aromatizovaná zmes čínskeho čierneho čaju, v ktorej sa snúbi intenzívna aróma esenciálneho oleja z bergamotu s pikantnými tónmi citrónovej kôry. Krása citrónovej kôry vyčnievajúca nad pozadím čierneho čaju, zdôrazňuje intenzitu tejto originálnej receptúry. Je ideálna pre všetkých milovníkov čiernych a ovocných čajov, táto nová čajová zmes je modernou a sviežou reinterpretáciou obľúbeného čaju Earl Grey.


Kusmi Tea čaj Earl Grey Intense z radu Flavoured Teas.

S čajovou zmesou Earl Grey Intense prichádza Kusmi Tea so svojou vlastnou interpretáciou obľúbeného čierneho čaju Earl Grey.

Intenzívne navoňaná a ľahko rozpoznateľná vďaka svojmu zlatému viečku, kombinuje čierny čaj so silou bergamotového esenciálneho oleja a pikantnými tónmi citrónovej kôry. Earl Grey Intense so svojou silnou a výraznou chuťou očarí ženy rovnako ako mužov, a premení váš súkromný čajový obrad v okamihu zdieľania.

Tento čaj si môžete vychutnávať po celý deň.

Dominujúca chuť: citrusy.

Kusmi Tea Earl Grey směs

Kusmi Tea Earl Grey směs

Kovová dóza 100 g:

Kovová dóza obsahuje 100 g sypaného čaju. Ľahko sa otvára aj uzatvára a čaj je v nej skladovaný bez prístupu vzduchu – čo pomáha uchovať jeho arómu a chuť.

Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Mohlo by Vás zaujímať