Kusmi Tea Lovely Morning, sypaný čaj v kovovej dóze (100 g)

Vaša cena
17,59 €
Vaša cena bez DPH
14,66 €
17,59
Dostupnosť
na objednávku
Predpokladané dodanie
Neznámý termín naskladnění
Kód
910729
Výrobca
Kusmi TeaLOVELY MORNING BIO ZELENÝ ČAJ S MATÉ, CITRUSMI A GUARANOU (100 g)Lahodný čaj pre príjemné rána.

Naštartujte svoj deň so zeleným čajom s maté a osviežujúcimi citrusmi a guaranou s Kusmi Tea Lovely Morning.


Niektorí z nás ráno vyskočia z postele, zatiaľ čo iní preferujú jemnejšie, pozvoľnejšie ranné vstávanie – ale to im nebráni byť v práci včas. Každý máme svoj rytmus.

Organický čaj Lovely Morning je presne to, čo potrebujete, aby váš deň mal skvelý štart. Je to prirodzene vyvážená zmes zeleného čaju, maté a guarany v opojnom spojení s trojicou citrusov: grapefruitom, citrónom a pomarančom.

 Ak zbožňujete osviežujúcu chuť citrusov a ráno si bez nich nedokážete predstaviť, potom pre vás máme skvelú správu, s lahodným čajom Lovely ich môžete každý deň dopriať aj bez náročného vytláčania citrónu do vášho hrnčeka.

Garantujeme, že tento čaj budete milovať nielen počas pracovných dní, ale že si ho vychutnáte aj pri víkendovom brunchi.

Zloženie čaju Kusmi Lovely Morgning:

Zelený čaj *, maté *, pomaranč *, citrón*, grapefruit*, guarana*, prírodná aróma, kvety nechtíka lekárskeho*.

* organicky pestované

Kusmi Tea Lovely Morning směs

Na prípravu 1 šálky čaju odporúčame použiť 2-3 g (1 čajová lyžička) čajovej zmesi.

Kovová dóza 100 g:

Kovová dóza obsahuje 100 g sypaného čaju. Ľahko sa otvára aj uzatvára a čaj je v nej skladovaný bez prístupu vzduchu – čo pomáha uchovať jeho arómu a chuť.

EcoCert:

 Eko certifikáty nie sú len nálepky, ktoré majú ozvláštniť obal, ide o dôležité potvrdenie od nezávislej certifikačnej autority, že všetky použité suroviny spĺňajú prísne kritériá pre označenie „organic“, a že všetky výrobné závody pravidelne podstupujú audit. Kontrolované nie sú len vstupné suroviny, ale aj proces kompletizácie a balenia výrobkov, aby nebolo pochýb, že „bio“ a „organické“ nie sú pre Kusmi Tea len frázy, ale že ide o skutočný záväzok.

Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Mohlo by Vás zaujímať