Jura Claris Pro Smart filter 1 ks

Vaša cena
35,93 €
Vaša cena bez DPH
29,94 €
35,93
Dostupnosť
Skladom Áno
Predpokladané dodanie
18.7.2024 u Vás
Kód
306300
Výrobca
JuraFilter Jura Claris Pre Smart odstraňuje z vody nežiaduce látky a chráni kávovar pred vodným kameňom. Pomocou modernej technológie RFID (RFID = Radio-frequency identification), ktorá zabezpečuje komunikáciu s filtrom, kávovar automaticky detekuje prítomnosť filtra aj stav jeho využitie. Zaisťuje tak využitie plnej kapacity filtra aj odovzdanie informácie o nutnosti výmeny. Použitie filtra je vďaka modernej technológii úplne jednoduché.

Filter Claris poskytuje optimálnu ochranu proti usadzovaniu vodného kameňa. Ak teda používate do vášho kávovaru filtre Claris, nemusíte kávovar odvápňovať. Vodný kameň nepriaznivo ovplyvňuje aj kvalitu samotnej kávy. Väčšie množstvo uhličitanu vápenatého dodáva nápoju nepríjemnú pachuť a uberá na sile arómu kávy. Pri ohrievaní vody dochádza tiež k usadzovaniu vodného kameňa, čo spomaľuje proces ohrevu, zvyšuje náklady na energiu a z dlhodobého hľadiska môže spôsobiť poruchu kávovaru.

Filtračná patróna Claris Pre Smart je určená pre kávovary série WE6WE8, X6, X8, X10, Giga X3 Professional a Giga X8 Professional.

     Poznámka:
•    Presný popis použitia tohto výrobku nájdete v návode svojho prístroja.

Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Mohlo by Vás zaujímať