JURA čistiace tablety 3fázové 25 ks (24190)

Vaša cena
40,36 €
Vaša cena bez DPH
33,35 €
40,36
Dostupnosť
Skladom Áno
Predpokladané dodanie
16.4.2024 u Vás
Kód
306553
Výrobca
JuraJura 3fázové čistiace tablety 25 ks - čistenie, údržba a ochrana v jednom.

Pre trvalo dokonalú kvalitu kávy je optimálna údržba automatického kávovaru a hygienické zaobchádzanie s mliekom, kávou a vodou rozhodujúcim faktorom. Každý automatický kávovar JURA disponuje bezúdržbovou sparovacou jednotkou, ktorá sa čistí jediným stlačením tlačidla a zaisťuje tak ľahkú údržbu.
Miliónkrát osvedčené originálne čistiace tablety od firmy JURA sú neustále optimalizované a ďalej vyvíjané naším laboratórnym tímom. Nová 3-fázová čistiaca tableta je inovatívnym produktom intenzívneho výskumu a ponúka ešte lepšie výsledky vďaka ďalšej ocharnnej fáze, ktorá trvalo chráni automatický kávovar pred minerálnymi usadeninami. Použitie je naďalej jednoduché.

     Tak funguje proces čistenia:
•   Čistiaci program spustíte jediným stlačením tlačidla.

Proces čistenia:
Fáza I. Čistenie: Sparovacia jednotka a sparovacie sitko sú dôkladne prepláchnuté horúcou vodou s teplotou 80 °C. Vysoko účinná receptúra čistiacej tablety pritom odstraňuje zvyšky kávového tuku a oleja, ktoré môžu mať negatívny vplyv na chuť a celkovú kvalitu kávy.
  Fáza II. údržba: V druhej fáze, fáze údržby, špeciálne účinné látky ochránia povrch kávových ciest a zabránia a zabraňujú tak opätovnému usadzovaniu zvyškov kávy a kávových tukov.
•    Fáza III. ochrana: V novo vyvinutej tretej fáze, chráni tzv komplexotvorné látky automatický kávovar pred minerálnymi usadeninami.
•  Výsledok: hygienicky čistý automatický kávovar je už plne pripravený na dokonalé zhotovenie kávy.

Na čistenie automatických kávovarov značky Jura používajte iba originálne čistiace tablety Jura, ktoré sú zladené s automatickým čistiacim cyklom vášho
zariadenie.

Výsledok:
•  S inovatívnymi 3-fázovými čistiacimi tabletami môžete svoj automatický kávovar JURA čistiť, udržiavať a chrániť v rámci jedinej aplikácie. To zaisťuje hygienickú čistotu, dlhšiu životnosť a dokonalý pôžitok z kávy, šálku za šálkou.


 Dôsledné dodržiavanie ekologických predpisov:
•    
Značka JURA má dlhodobú tradíciu ekologickej šetrnosti a úsporného hospodárenia so zdrojmi a energiami. Zloženie originálnych čistiacich tabliet od firmy JURA je preto výhradne bezfosfátové. Optimalizovaná receptúra zaručuje hygienu s certifikáciou TÜV pre automatický kávovar a zároveň chráni životné prostredie.

    Poznámka:
•    
Presný popis použitia tohto výrobku nájdete v návode svojho prístroja.
•    Produkt je označený aj pod nasledujúcimi alternatívnymi kódmi 24190, 62535.

Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Mohlo by Vás zaujímať