Illy Decaf bez kofeinu zrnková káva 250 g

Vaša cena
6,40 €
Vaša cena bez DPH
5,33 €
6,4
Pôvodná cena
7,69 €
Ušetríte
17% / 1,29 €
Dostupnosť
Skladom Áno
Predpokladané dodanie
26.7.2024 u Vás
Kód
910089
Výrobca
Illyllly Decaf bez kofeínu zrnková káva 250 g je perfektný výber pre milovníkov kávy, ktorí preferujú kvalitnú kávu, ale bez kofeínu.

Bezkofeínová káva Illy nie je žiadna náhrada kávy, ale jedná sa o stredne praženú zmes deviatich druhov kávových zŕn Arabic vybraných z rôznych regiónov z celého sveta.

Výsledkom je autentická talianska káva, ktorá je dokonale konzistentná, jemná, chuťovo vyvážená a nikdy trpká - perfektná pre všetky typy prípravy kávy.

Káva má rovnakú chuť ako Illy stredne pražená (Illy Espresso mletá káva 250 g), avšak s obsahom kofeínu pod 0,05%, čo zodpovedá obyčajnej polovici zákonného limitu pre bezkofeínovú kávu. Jedna šálka bezkofeínovej kávy obsahuje 1-5 mg kofeínu a jej konečná úroveň závisí predovšetkým na spôsobe prípravy kávy a na sile výsledného extraktu.

Za použitia výhradného procesu tzv.,, presurizácie '' je káva Illy balená v plechovke a stlačená dusíkom, čo zvyšuje a zadržiava výraznú arómu a oleje, takže si môžete vždy vychutnať šálku za šálkou. Zrná sú pražené v Taliansku.

Obsahuje: zrnková káva 100% Arabica, zmes rôznych druhov kávy.
Tip: Pre ešte lepší pôžitok z kávy odporúčame použiť prefiltrovanú vodu bez chlóru.

Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Mohlo by Vás zaujímať