Illy Decaf bez kofeinu mletá káva 250 g

Illy Decaf bez kofeinu mletá káva 250 g

Vaša cena
7,15 €
Vaša cena bez DPH
5,96 €
7,15
Dostupnosť
Skladom Áno
Kód
910088
Výrobca
Illy

 


llly Decaf bez kofeínu mletá káva 250 g je perfektný výber pre milovníkov kávy, ktorí preferujú kvalitnú kávu, ale bez kofeínu.

Bezkofeínová káva Illy nie je žiadna náhrada kávy, ale jedná sa o stredne praženú zmes deviatich druhov kávových zŕn Arabic vybraných z rôznych regiónov z celého sveta.

Výsledkom je autentická talianska káva, ktorá je dokonale konzistentná, jemná, chuťovo vyvážená a nikdy trpká - perfektná pre všetky typy prípravy kávy.

Káva má rovnakú chuť ako Illy stredne pražená (Illy Espresso mletá káva 250 g), avšak s obsahom kofeínu pod 0,05%, čo zodpovedá obyčajnej polovici zákonného limitu pre bezkofeínovú kávu. Jedna šálka bezkofeínovej kávy obsahuje 1-5 mg kofeínu a jej konečná úroveň závisí predovšetkým na spôsobe prípravy kávy a na sile výsledného extraktu.

Za použitia výhradného procesu tzv.,, presurizácie '' je káva Illy balená v plechovke a stlačená dusíkom, čo zvyšuje a zadržiava výraznú arómu a oleje, takže si môžete vždy vychutnať šálku za šálkou. Zrná sú pražené v Taliansku.

Obsahuje: mletá káva 100% Arabica, zmes rôznych druhov kávy.
Tip: Pre ešte lepší pôžitok z kávy odporúčame použiť prefiltrovanú vodu bez chlóru.

Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Mohlo by Vás zaujímať
Illy Espresso Moka mletá káva 250 g

llly Espresso Moka mletá káva 250 g ponúka delikátnu chuť, bohatý a vyvážený charakter s ľahkým náznakom čokolády a karamelu. Illy Espresso Moka je určené predovšetkým pre moka kanvičky.Za použitia vý...

 
7,62 €
Skladom: Áno
Kód: 910084
Illy Espresso Dark mletá káva 250 g

Illy Dark tmavo pražená mletá káva 250 g je zmes tmavých deviatich dôsledne vybraných odrôd zŕn Arabica a je špecifická nízkym obsahom kofeínu.Za použitia výhradného procesu tzv.,, presurizácie '' je ...

 
7,15 €
Skladom: Áno
Kód: 910083
Illy Espresso mletá káva 250 g

Illy Espresso mletá káva 250 g je zmesou výberových zŕn Arabica, je stredne pražená a jemne zomletá. Vyznačuje sa nízkym obsahom kofeínu (max 0,5%).Výsledkom je jemná káva s pestrou chuťou a intenzívn...

 
7,15 €
Skladom: Áno
Kód: 910082