Green idea Grapefruit jadra - kvapky 100 ml imunita, antibiotikum

Vaša cena
7,34 €
Vaša cena bez DPH
6,12 €
7,34
Dostupnosť
Skladom Áno
Predpokladané dodanie
24.7.2024 u Vás
Kód
800028
Výrobca
Green idea s.r.o.Grapefruitové jadrá (Citrus paradisi) brzdia rast baktérií, vírusov, plesní a kvasiniek. Tradične sú semienka používané na stimuláciu imunity a celého organizmu. Veľmi dobre pôsobí pri žalúdočných a črevných problémoch. O grapefruite sa hovorí ako o prírodnom antibiotiku. Používa sa pri akútnych aj chronických infekciách.

Aktívne látky:

 

1 dávka
(1 - 2 ml)

Denná dávka
(2 - 3 x denně)

% RVH
Referenčná výživová hodnota

Grapefruit jádra stand. extrakt

50 - 100 mg

100 - 300 mg

Není stanoveno

Zloženie: voda, jemný lieh (minimálně 35 obj. % alk./ethanolu), Grapefruit jadrá (Citrus paradisi) štandardizovaný extrakt zo semien (naringin 2 %)

Odporučené dávkovanie: 2 - 3 x denne 15 - 30 kvapiek. Tinktúru je možné pridať do studeného nápoja. Na výplachy úst použite roztok 15 kvapiek v pohári vody.

Skladovanie: Uchovávajte v suchu pri izbovej teplote. Neskladujte na priamom slnku a na mraze.

Upozornenia: Výživový doplnok. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Nie je vhodný pre deti do troch rokov, tehotné a dojčiace matky. Ukladajte mimo dosahu malých detí! Nenahrádza pestrú a vyváženú stravu.

Krajina pôvodu: Česká republika

Výrobca: Green idea s.r.o., Vodova 40, Brno 612 00, Česká republika
 

Výživový doplnok - definícia podľa zákona

Výživový doplnok je potravina, ktorej účelom je doplňovanie bežnej stravy a ktorá je koncentrovaným zdrojom vitamínov a minerálnych látok alebo ďalších látok s výživovým alebo fyziologickým účinkom, ktoré potravina obsahuje samostatne alebo v kombinácii, určená na priamu spotrebu v malých odmeraných množstvách.

Účinnosť prípravku a zabezpečenie kvality nie sú pri schvaľovaní výživových doplnkov hodnotené. Avšak výrobca nesmie deklarovať nepravdivé tvrdenia o účinku prípravku (zákaz klamania spotrebiteľa). Deklarované účinky musí byť schopný kedykoľvek doložiť. Výživové doplnky musí spĺňať všetky platné normy kladené na potraviny. Ich dodržiavanie kontroluje Štátna poľnohospodárska a potravinárska inšpekcia (SZPI).

Výživové doplnky nesmú byť na obale označené terapeutickou indikáciou (ani nesmú vyliečenie či prevenciu chorôb naznačovať), čo je vyhradené iba pre liečivá. Smú byť ale uvádzané priaznivé účinky na zdravotný stav užívateľa - tzv. zdravotné tvrdenia. To isté platí aj pre reklamu.

Rovnako sa nesmie uvádzať ani naznačovať, že vyvážená a pestrá strava nemôže poskytnúť dostatočné množstvo živín.

 

Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Mohlo by Vás zaujímať