Green idea Psychická nepohoda bezlihová tinktúra 100 ml

Vaša cena
7,73 €
Vaša cena bez DPH
6,44 €
7,73
Dostupnosť
Skladom Áno
Predpokladané dodanie
19.6.2024 u Vás
Kód
801002
Výrobca
Green idea s.r.o.Bylinná bezliehová tinktúra - ​100 % vegan

Bylinný komplex podporuje duševnú aj psychickú pohodu. Je bohatý na vitamíny, minerály a ďalšie cenné látky, ktoré sa odporúčajú pri nervozite. Zlepšuje duševnú pohodu a pamäť. Ľubovník je odporúčaný pri emočnej nerovnováhe, na zlepšenie nálady a pri poruchách spánku. Maca sa používa pri vyčerpanosti a únave na zlepšenie fyzickej i psychickej výkonnosti. Jinan je dôležitý pre duševnú rovnováhu a normálnu činnosť mozgu. Sladkého drievka je vhodná pre duševné zdravie a navodenie pokoja. Rhodiola a eleuterokok podporujú kognitívnu a duševnú výkonnosť. Kozlík navodzuje relaxáciu pri strese.

Aktívne látky:

 

1 dávka
(1-2 ml)

Denná dávka
(2x denne)

% RVH
Referenčná výživová hodnota

Šišak bajkalský
štandardizovaný extrakt z koreňa

33-66 mg

66-132 mg

Nie je stanovené

Ľubovník bodkovaný
štandardizovaný extrakt vňať
20-40 mg 40-80 mg Nie je stanovené
Maca štandardizovaný extrakt
z koreňa
10-20 mg 20-40 mg Nie je stanovené
Eleuterokok ostnitý
štandardizovaný extrakt z koreňa
10-20 mg 20-40 mg Nie je stanovené
Valeriána lekárska štandardizovaný
extrakt z koreňa
8-16 mg 16-32 mg Nie je stanovené
Sladkovka hladkoplodá štandardizovaný
extrakt z koreňa 
7-14 mg 14-28 mg Nie je stanovené
Rozchodnica ružová
štandardizovaný extrakt z koreňa
7-14 mg 14-28 mg Nie je stanovené
Ginkgo dvojlaločné
štandardizovaný extrakt z listu
5-10 mg 10-20 mg Nie je stanovené

Zloženie: Glycerín, voda, Šišak bajkalský (Scutellaria baicalensis) štandardizovaný extrakt z koreňa (baicalin 95 %), Ľubovník bodkovaný (Hypericum Perforatum) štandardizovaný extrakt vňať (hypericiny 0,3 %), Maca (Lepidium meyenii) štandardizovaný extrakt z koreňa (10:1), Eleuterokok ostnitý (Eleutherococcus senticosus) štandardizovaný extrakt z koreňa (eleuterosidy 1 %), Valeriána lekárska (Valeriana officinalis) štandardizovaný extrakt z koreňa (Kyselina valerenová 0,8 %), Sladkovka hladkoplodá (Glycyrrhiza glabra) štandardizovaný extrakt z koreňa (glycyrhizová kyselina 20 %), Rozchodnica ružová (Rhodiola Rosea) štandardizovaný extrakt z koreňa (10:1),Ginkgo dvojlaločné (Ginkgo biloba) štandardizovaný extrakt z listu (20:1).

Odporúčané dávkovanie: 2× denne 15-30 kvapiek. Tinktúru je možné pridať do studeného nápoja. Maximálny účinok sa dosiahne pri dlhodobom užívaní.

Skladovanie: Uchovávajte v suchu pri izbovej teplote. Neskladovať na priamom slnku a v mraze.

Upozornenia: Výživový doplnok. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Nie je vhodný pre deti do troch rokov, tehotné a dojčiace matky. Ukladajte mimo dosahu malých detí! Nenahrádza pestrú a vyváženú stravu. Nie je vhodné pre osoby s poruchami zrážanlivosti krvi.

Krajina pôvodu: Česká republika

Výrobca: Green idea s.r.o., Vodova 40, Brno 612 00, Česká republika
 

Výživový doplnok - definícia podľa zákona

Výživový doplnok je potravina, ktorej účelom je doplňovanie bežnej stravy a ktorá je koncentrovaným zdrojom vitamínov a minerálnych látok alebo ďalších látok s výživovým alebo fyziologickým účinkom, ktoré potravina obsahuje samostatne alebo v kombinácii, určená na priamu spotrebu v malých odmeraných množstvách.

Účinnosť prípravku a zabezpečenie kvality nie sú pri schvaľovaní výživových doplnkov hodnotené. Avšak výrobca nesmie deklarovať nepravdivé tvrdenia o účinku prípravku (zákaz klamania spotrebiteľa). Deklarované účinky musí byť schopný kedykoľvek doložiť. Výživové doplnky musí spĺňať všetky platné normy kladené na potraviny. Ich dodržiavanie kontroluje Štátna poľnohospodárska a potravinárska inšpekcia (SZPI).

Výživové doplnky nesmú byť na obale označené terapeutickou indikáciou (ani nesmú vyliečenie či prevenciu chorôb naznačovať), čo je vyhradené iba pre liečivá. Smú byť ale uvádzané priaznivé účinky na zdravotný stav užívateľa - tzv. zdravotné tvrdenia. To isté platí aj pre reklamu.

Rovnako sa nesmie uvádzať ani naznačovať, že vyvážená a pestrá strava nemôže poskytnúť dostatočné množstvo živín.

 

Description

Mental discomfort

Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Mohlo by Vás zaujímať