Green idea Eleuterokok tinktúra - kvapky 50 ml stres, depresie

Vaša cena
3,93 €
Vaša cena bez DPH
3,28 €
3,93
Dostupnosť
na objednávku
Predpokladané dodanie
Neznámý termín naskladnění
Kód
800035
Výrobca
Green idea s.r.o.Eleuterokok ostnatý – Eleuterococcus senticosus je tiež nazývaný sibírsky ženšen. V Rusku je používaný už stovky rokov. Patrí k najsilnejším prírodným adaptogénom. Prispieva k správnej činnosti nervovej sústavy a k správnej psychickej činnosti. O ďalších účinkoch vzhľadom na legislatívu EÚ nie je možné podať informácie. Viac o účinkoch byliny nájdete v herbároch a liekopisoch.

Aktívne látky:

 

1 dávka
(1 - 2 ml)

Denná dávka
(3 x denně)

% RVH
Referenčná výživová hodnota

Eleuterokok stand. extrakt

20 - 40 mg

60 - 120 mg

Nie je stanovené

Zloženie: voda, jemný lieh (obsah liehu je minimálne 35 Obj.% Alk.), Eleuterokok tŕnitý (Eleutherococcus senticosus) štandardizovaný extrakt z koreňa (eleuterosidy 1 %)

Odporúčané dávkovanie: Dospelí a deti od 12 rokov 3x denne 1 - 2 ml (15 - 30 kvapiek), deti od 3 do 12 rokov 1 - 2 ml (15 - 30 kvapiek) 2x denne. 

Skladovanie: Uchovávajte v suchu priizbovej teplote. Neskladovať na priamom slnku a v mraze.

Upozornění: Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není vhodné pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy. Nenahrazuje pestrou a vyváženou stravu.
Upozornenia: Doplnok stravy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Nie je určený deťom do 3 rokov, tehotným a dojčiacim ženám. Nenahrádza pestrú a vyváženú stravu.

Země původu / krajina pôvodu: Česká republika

Výrobca: Green idea s.r.o., Vodova 40, Brno 612 00, Česká republika
 

Výživový doplnok - definícia podľa zákona

Výživový doplnok je potravina, ktorej účelom je doplňovanie bežnej stravy a ktorá je koncentrovaným zdrojom vitamínov a minerálnych látok alebo ďalších látok s výživovým alebo fyziologickým účinkom, ktoré potravina obsahuje samostatne alebo v kombinácii, určená na priamu spotrebu v malých odmeraných množstvách.

Účinnosť prípravku a zabezpečenie kvality nie sú pri schvaľovaní výživových doplnkov hodnotené. Avšak výrobca nesmie deklarovať nepravdivé tvrdenia o účinku prípravku (zákaz klamania spotrebiteľa). Deklarované účinky musí byť schopný kedykoľvek doložiť. Výživové doplnky musí spĺňať všetky platné normy kladené na potraviny. Ich dodržiavanie kontroluje Štátna poľnohospodárska a potravinárska inšpekcia (SZPI).

Výživové doplnky nesmú byť na obale označené terapeutickou indikáciou (ani nesmú vyliečenie či prevenciu chorôb naznačovať), čo je vyhradené iba pre liečivá. Smú byť ale uvádzané priaznivé účinky na zdravotný stav užívateľa - tzv. zdravotné tvrdenia. To isté platí aj pre reklamu.

Rovnako sa nesmie uvádzať ani naznačovať, že vyvážená a pestrá strava nemôže poskytnúť dostatočné množstvo živín.

 

Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Mohlo by Vás zaujímať