Green idea Libido pre ženy bezlihová tinktúra 100 ml

Vaša cena
7,73 €
Vaša cena bez DPH
6,44 €
7,73
Dostupnosť
Skladom Áno
Predpokladané dodanie
19.6.2024 u Vás
Kód
801001
Výrobca
Green idea s.r.o.Bylinná bezliehová tinktúra - ​100 % vegan

Bylinný komplex slúži na podporu sexuálnej túžby a záujmu o sexuálny život. Obnovuje vitalitu, celkovú pohodu a uvoľňuje telo od zvýšeného stresu. Byliny prispievajú k zlepšeniu prekrvenia panvovej oblasti a môžu zvýšiť pravdepodobnosť dosiahnutia orgazmu. Bylinný komplex pomôže dodať sebavedomie prichádzajúce s pocitom sexuálnej príťažlivosti.

Aktívne látky:

 

1 dávka
(2 ml)

Denná dávka
(2-3 x denne)

% RVH
Referenčná výživová hodnota

Senovka grécka štand.
extrakt zo semien

50 mg

100-150 mg

Nie je stanovené

Maca štandardizovaný extrakt
z koreňa
50 mg 100-150 mg Nie je stanovené
Serenoa plazivá
štandardizovaný extrakt z plodu
50 mg 100-150 mg Nie je stanovené
Ženšen štandardizovaný
extrakt z koreňa
50 mg 100-150 mg Nie je stanovené

Zloženie: Glycerín, voda, Senovka grécka (Trigonella foenum-graecum) štandardizovaný extrakt zo semien (saponiny 50 %), Maca (Lepidium meyenii) štandardizovaný extrakt z koreňa (10:1), Serenoa plazivá/ Saw Palmetto (Serenoa repens) štandardizovaný extrakt z plodu (mastné kyseliny 25 %), Ženšen (Panax ginseng) štandardizovaný extrakt z koreňa (ginsenosidy 25 %).

Odporúčané dávkovanie: 2-3× denne 30 kvapiek. Tinktúru je možné pridať do studeného nápoja. Maximálny účinok sa dosiahne pri dlhodobom užívaní.

Skladovanie: Uchovávajte v suchu pri izbovej teplote. Neskladovať na priamom slnku a v mraze.

Upozornenia: Výživový doplnok. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Nie je vhodný pre deti do troch rokov, tehotné a dojčiace matky. Ukladajte mimo dosahu malých detí! Nenahrádza pestrú a vyváženú stravu.

Krajina pôvodu: Česká republika

Výrobca: Green idea s.r.o., Vodova 40, Brno 612 00, Česká republika

 

Výživový doplnok - definícia podľa zákona

Výživový doplnok je potravina, ktorej účelom je doplňovanie bežnej stravy a ktorá je koncentrovaným zdrojom vitamínov a minerálnych látok alebo ďalších látok s výživovým alebo fyziologickým účinkom, ktoré potravina obsahuje samostatne alebo v kombinácii, určená na priamu spotrebu v malých odmeraných množstvách.

Účinnosť prípravku a zabezpečenie kvality nie sú pri schvaľovaní výživových doplnkov hodnotené. Avšak výrobca nesmie deklarovať nepravdivé tvrdenia o účinku prípravku (zákaz klamania spotrebiteľa). Deklarované účinky musí byť schopný kedykoľvek doložiť. Výživové doplnky musí spĺňať všetky platné normy kladené na potraviny. Ich dodržiavanie kontroluje Štátna poľnohospodárska a potravinárska inšpekcia (SZPI).

Výživové doplnky nesmú byť na obale označené terapeutickou indikáciou (ani nesmú vyliečenie či prevenciu chorôb naznačovať), čo je vyhradené iba pre liečivá. Smú byť ale uvádzané priaznivé účinky na zdravotný stav užívateľa - tzv. zdravotné tvrdenia. To isté platí aj pre reklamu.

Rovnako sa nesmie uvádzať ani naznačovať, že vyvážená a pestrá strava nemôže poskytnúť dostatočné množstvo živín.

 

Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Mohlo by Vás zaujímať