Green idea Červená ďatelina - menopauzálny komfort, krvný tlak, srdce 60 tob.

Vaša cena
10,65 €
Vaša cena bez DPH
8,87 €
10,65
Dostupnosť
Skladom Áno
Predpokladané dodanie
24.7.2024 u Vás
Kód
800460
Výrobca
TopvetGreen idea Červená ďatelina doplnok stravy

🍀 Menopauzálny komfort, ​100 % vegan


Ďatelina lúčna - táto liečivka je významným zdrojom fytoestrogénov a celého radu ďalších biologicky aktívnych látok. Ďatelina pomáha navodiť menopauzálny komfort, zaisťuje normálny stav kostí. Upravuje krvný tlak. Je dôležitý pre normálnu činnosť srdca a celého kardiovaskulárneho systému.

Aktívne látky:

 

1 kapsula

Denná dávka
1 kapsula

% RVH
Referenčná výživová hodnota

Ďatelina lúčna (Trifolium pratense)
štandardizovaný extrakt z listu a kvetu min. 8 % izoflavónov

400 mg

400 mg

Nie je stanovené

Zloženie: Ďatelina lúčna (Trifolium pratense) štandardizovaný extrakt z listu a kvetu min. 8 % izo­flavónov, mikrokryštalická celulóza (plnidlo), stearan horečnatý (plnidlo), vegetariánska kapsula

Odporúčané dávkovanie: 1 kapsula denne. Zapiť dostatočným množstvom tekutiny. Užívajte 3 mesiace bez prerušenia a následne 1 - 3 mesiace vysadiť. Tento aplikačný cyklus je možné stále opakovať.

Skladovanie: Uchovávajte v suchu pri izbovej teplote. Neskladovať na priamom slnku a na mraze.

Obsah: 60 kapsúl

Upozornenia: Výživový doplnok. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Nie je vhodný pre deti do troch rokov, tehotné a dojčiace matky. Ukladajte mimo dosahu malých detí! Nenahrádza pestrú a vyváženú stravu.

Krajina pôvodu: Česká republika

Výrobca: Green idea s.r.o., Vodova 40, Brno 612 00, Česká republika
 

Výživový doplnok - definícia podľa zákona

Výživový doplnok je potravina, ktorej účelom je doplňovanie bežnej stravy a ktorá je koncentrovaným zdrojom vitamínov a minerálnych látok alebo ďalších látok s výživovým alebo fyziologickým účinkom, ktoré potravina obsahuje samostatne alebo v kombinácii, určená na priamu spotrebu v malých odmeraných množstvách.

Účinnosť prípravku a zabezpečenie kvality nie sú pri schvaľovaní výživových doplnkov hodnotené. Avšak výrobca nesmie deklarovať nepravdivé tvrdenia o účinku prípravku (zákaz klamania spotrebiteľa). Deklarované účinky musí byť schopný kedykoľvek doložiť. Výživové doplnky musí spĺňať všetky platné normy kladené na potraviny. Ich dodržiavanie kontroluje Štátna poľnohospodárska a potravinárska inšpekcia (SZPI).

Výživové doplnky nesmú byť na obale označené terapeutickou indikáciou (ani nesmú vyliečenie či prevenciu chorôb naznačovať), čo je vyhradené iba pre liečivá. Smú byť ale uvádzané priaznivé účinky na zdravotný stav užívateľa - tzv. zdravotné tvrdenia. To isté platí aj pre reklamu.

Rovnako sa nesmie uvádzať ani naznačovať, že vyvážená a pestrá strava nemôže poskytnúť dostatočné množstvo živín.

Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Mohlo by Vás zaujímať