Filter Logic CFL-670B termo latte macchiato poháriky 2 ks 400 ml
Filter Logic CFL-670B termo latte macchiato poháriky 2 ks 400 mlFilter Logic CFL-670B termo latte macchiato poháriky 2 ks 400 ml

Filter Logic CFL-670B termo latte macchiato poháriky 2 ks 400 ml

Vaša cena
11,50 €
Vaša cena bez DPH
9,50 €
11,5
Dostupnosť
Skladom Áno
Kód
120020
Výrobca
Filter Logic

 


U mnohých automatických zariadení sa Latte stalo trochu umeleckou formou - väčšina z nich dokáže pripraviť viacvrstvové nápoje kombináciou horúceho mlieka, kávy a napeneného mlieka. Použitie číreho skla je dnes v tomto odvetví určitým štandardom. Avšak väčšina nápojov v pohároch, ktoré nie sú vyrobené z dvojskla, veľmi rýchlo vychladnú. Preto sú tu poháre Filter Logic Latte, ktoré ponúkajú ideálne alternatívne riešenie, praktické, štýlové a funkčné. Sú moderného dizajnu bez rukoväte a ľahko sa uchopia. Spĺňajú najvyššie kritériá kladené na prípravu cappuccina aj espressa.

Objem espressa je pomerne malý a navyše vychladne pomerne veľmi rýchlo. To mnohí labužníci považujú za nevýhodu. Špeciálne poháre značky Filter Logic dokážu udržať nápoj teplý po dlhšíčas, než je tomu u bežne používaných sklenených pohárikov.

Poháre Filter Logic sú vyrobené z borosilikátového skla, ktoré je odolné voči tepelnému šoku. Jedná sa o dvojsklo zhotovené pomocou technológie zvanej ThermoShieldTechnology - Precision. Úlohou takéhoto skla je zabezpečiť, aby vaše nápoje zostali teplé čo najdlhší čas a pritom poháre pôsobili príjemne aj na dotyk.

Každý pohárik je ručne fúkaný. Jedná sa o druh výroby, ktorú nemožno zaistiť pomocou strojne-sériových metód. Ľudia dnes neváhajú investovať nemalé prostriedky do kávovarov a kvalitnej kávy. Avšak mnoho z nich si neuvedomuje, že nemenej dôležitý je tiež spôsob servírovania šálku kávy a jeho vizuálne poňatie, ktoré sú v celom procese tým posledným a teda najdôležitejším faktorom.

ThermoShield technológia funguje tak trochu ako okno s dvojitým sklom, ktoré pomáhaudržiavať teplo v miestnosti oveľa dlhšie. Ide o bežnú technológiu, ktorej úlohou je zlepšiť celkový komfort.

Spoločnosť Filter Logic vyrába širokú škálu príslušenstva pre kávovary od filtrácie vody až po sanitárnej prostriedky. Každý výrobok prechádza dôslednou kontrolou. Skúšobné testy a nový vývoj sú zárukou budúcej spokojnosti všetkých zákazníkov.

     Technické parametre:
•    objem: 400 ml;
•    rozmery: 155 x 75 x 60 mm;
•    poháre možno umyť v umývačke riadu.

Poháre Filter Logic sú vhodné pre použitie v kávovaroch Krups, DeLonghi, Saeco, Tassimo, Nespresso, Nivona, Bosch, Siemens a Dolce Gusto.

DeLonghi poháre na latte macchiatto 2 ks 220 ml

Originálne Delonghi Latte poháre sú vyrobené z ruč...

 
17,68 €
Skladom: Áno
Kód: 304132
Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Mohlo by Vás zaujímať
Filter Logic CFL-645 silikónová podložka pod tamper

Profesionálna čierna silikónová podložka pod tamper CFL-645 anglickej značky Filer Logic slúžiace, ako ochrana dosky pri tampování kávy v páke. Podložka vytvára miesto pre odloženie tampera a zároveň ...

 
9,59 €
Skladom: Áno
Kód: 110645
Filter Logic CFL-660B termo cappuccino poháriky 2 ks 300 ml

Momentálne nedostupný produkt u výrobca. Jedným z najžiadanejších aspektov cappuccina je jeho vzhľad, avšak keramickýpohárik tento aspekt stopercentne zakryje! Ale nielen to. Totiž bežne používané poh...

 
10,24 €
na objednávku
Kód: 120010
Filter Logic CFL-655B termo espresso poháriky 2 ks 70 ml

Príprava kvalitného espressa nie je len o zhotoveniu kávy - je to súčasne umenie a rituál sám o sebe. Rovnováha medzi teplotou, jemnou vrstvou peny a intenzívnou arómou má vplyv na zrak, čuch a v nepo...

 
7,68 €
Skladom: Áno
Kód: 120000