Filter Logic CFL-675B Latte macchiato poháre 2 ks 400 ml
Filter Logic CFL-675B Latte macchiato poháre 2 ks 400 ml

Filter Logic CFL-675B Latte macchiato poháre 2 ks 400 ml

Vaša cena
13,38 €
Vaša cena bez DPH
11,15 €
13,38
Dostupnosť
Skladom Áno
Kód
120021
Výrobca
Filter Logic

 


U mnohých automatických zariadení sa Latte stalo trochu umeleckou formou - väčšina z nich dokáže pripraviť viacvrstvové nápoje kombináciou horúceho mlieka, kávy a napeneného mlieka. Použitie číreho skla je dnes v tomto odvetví určitým štandardom. Avšak väčšina nápojov v pohároch, ktoré nie sú vyrobené z dvojskla, veľmi rýchlo vychladnú. Preto sú tu poháre Filter Logic Latte, ktoré ponúkajú ideálne alternatívne riešenie, praktické, štýlové a funkčné. Sú moderného dizajnu bez rukoväte a ľahko sa uchopia. Spĺňajú najvyššie kritériá kladené na prípravu cappuccina aj espressa.

Objem espressa je pomerne malý a navyše vychladne pomerne veľmi rýchlo. To mnohí labužníci považujú za nevýhodu. Špeciálne poháre značky Filter Logic dokážu udržať nápoj teplý po dlhšíčas, než je tomu u bežne používaných sklenených pohárikov.

Poháre Filter Logic sú vyrobené z borosilikátového skla, ktoré je odolné voči tepelnému šoku. Jedná sa o dvojsklo zhotovené pomocou technológie zvanej ThermoShieldTechnology - Precision. Úlohou takéhoto skla je zabezpečiť, aby vaše nápoje zostali teplé čo najdlhší čas a pritom poháre pôsobili príjemne aj na dotyk.

Každý pohárik je ručne fúkaný. Jedná sa o druh výroby, ktorú nemožno zaistiť pomocou strojne-sériových metód. Ľudia dnes neváhajú investovať nemalé prostriedky do kávovarov a kvalitnej kávy. Avšak mnoho z nich si neuvedomuje, že nemenej dôležitý je tiež spôsob servírovania šálku kávy a jeho vizuálne poňatie, ktoré sú v celom procese tým posledným a teda najdôležitejším faktorom.

ThermoShield technológia funguje tak trochu ako okno s dvojitým sklom, ktoré pomáhaudržiavať teplo v miestnosti oveľa dlhšie. Ide o bežnú technológiu, ktorej úlohou je zlepšiť celkový komfort.

Spoločnosť Filter Logic vyrába širokú škálu príslušenstva pre kávovary od filtrácie vody až po sanitárnej prostriedky. Každý výrobok prechádza dôslednou kontrolou. Skúšobné testy a nový vývoj sú zárukou budúcej spokojnosti všetkých zákazníkov.

     Technické parametre:
•    objem: 400 ml;
•    rozmery: 150x75x60 mm (v x š x h);
•    poháre možno umyť v umývačke riadu.

Poháre Filter Logic sú vhodné pre použitie v kávovaroch Krups, DeLonghi, Saeco, Tassimo, Nespresso, Nivona, Bosch, Siemens a Dolce Gusto.

Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Mohlo by Vás zaujímať
Filter Logic CFL-670B termo latte macchiato poháriky 2 ks 400 ml

U mnohých automatických zariadení sa Latte stalo trochu umeleckou formou - väčšina z nich dokáže pripraviť viacvrstvové nápoje kombináciou horúceho mlieka, kávy a napeneného mlieka. Použitie číreho sk...

 
13,38 €
Skladom: Áno
Kód: 120020
Filter Logic CFL-655B termo espresso poháriky 2 ks 70 ml

Príprava kvalitného espressa nie je len o zhotoveniu kávy - je to súčasne umenie a rituál sám o sebe. Rovnováha medzi teplotou, jemnou vrstvou peny a intenzívnou arómou má vplyv na zrak, čuch a v nepo...

 
9,63 €
Skladom: Áno
Kód: 120000
Filter Logic CFL-660B termo cappuccino poháriky 2 ks 220 ml

Jedným z najžiadanejších aspektov cappuccina je jeho vzhľad, avšak keramickýpohárik tento aspekt stopercentne zakryje! Ale nielen to. Totiž bežne používané poháre, či už sklenené alebo keramické veľmi...

 
12,42 €
Skladom: Áno
Kód: 120010