Filter Logic logo

 

Zastúpenie značky Filter Logic 

Na slovenskom trhu zastupujeme značku FilterLogic. Značka bola založená vo Veľkej Británii ako súčasť spoločnosti Pozzani Pure Water. Už v roku 1987 začala prevádzku súvisiacu s výrobou vodných filtrov. Viac ako 30 rokov existencie v odbore robí spoločnosť jednou z najskúsenejších na trhu.

 

Vysoko kvalitná filtrácia na dosah ruky

Našim cieľom je ponúknuť filtry aj ďalšie produkty, ktoré umožňujú starať sa o zariadenia ako sú chladničky, umývačkya kávovary. Nájdete medzi nimi pohlcovače pachov alebo odvápňovače. Pre milovníkov kávy navyše ponúkame príslušenstvo, ako sú ručne vyrábané termopoháre

Ponuka výrobkov FilterLogic sa neustále rozširuje o nové modely napr. SPA filtračnej kartuše, ale aj o nové príslušenstvo ku kávovarom.
Filtre zaručujú dokonalú kompatibilitu s domácimi spotrebičmi, ktorých kvalita je rovnako dobrá alebo dokonca lepšia ako u drahších náprotivkov.
Každý filter má potrebné schválenia a certifikáty, takže si môžete byť istí, že ich prevádzka je efektívna a bezpečná.

 

Sme vám k dispozícii

Potrebujete radu alebo konzultáciu? Čakáme na vaše otázky, návrhy, pomôžeme s technickými záležitosťami. Pokiaľ zvažujete výber správneho produktu, naši špecialisti vám môžu poradiť. Sme vám k dispozícii na čísle +420 728 706 343, pondelok až piatok od 9:00 do 16:00. Ak nás chcete kontaktovať, môžete napísať na info@penepex.cz