DeLonghi SER0354 silikónové mazivo pre kávovar 5 g

Vaša cena
7,23 €
Vaša cena bez DPH
5,98 €
7,23
Dostupnosť
na objednávku
Predpokladané dodanie
Neznámý termín naskladnění
Kód
304164
Výrobca
DeLonghiOriginálne mazivo DeLonghi SER0354 určené predovšetkým pre použitie v kávovaroch na zhotovenie espressa je tiež vhodné pre údržbu bežných potravinárskych zariadení so schopnosťou pracovať v širokom teplotnom rozsahu.

U väčšiny zariadení, jako sú kávovary KrupsDelonghiSaecoBrevillePhilips, SaecoJuraSunbeam a ďalšie, sa kladú vysoké požiadavky na ich údržbu, ktorú si doma môžete urobiť sami. Väčšina výrobcov predáva mazivá vlastnej značky výhradne pre tento účel. Mazanie o-krúžkov a tesnení počas servisného zásahu umožňuje, aby súčasti boli riadne ošetrené a znovu namontované tak, ako je požadované. Správnym a pravidelným ošetrením sa znižuje trenie v miestach, kde sú plochy stlačené, čo výrazne predlžuje životnosť týchto súčastí a zabraňuje budúcemu praskaniu tesnenia, ktoré môže byť pre vaše zariadenie veľmi škodlivé.

Zariadenia pre prípravu kávy z kávových zrniek by mali byť premazávané každých 6 mesiacov. Nedostatočné mazanie sa často prejavuje škrípaním, praskaním alebo pištivým zvukom náhodne vychádzajúcim z varnej jednotky. Ako náhle tieto problémy nastanú, je čas vykonať domáci servis. Nedostatočná starostlivosť o "kritické" mechanické súčasti takmer určite povedie k ich predčasnému zlyhaniu.

V každom prípade je nevyhnutné sa držať pokynov o údržbe vášho zariadenia, ktoré odporúča každý z výrobcov týchto zariadení. Tieto pokyny nájdete v návode vášho zariadenia. Niektoré súčasti vyžadujú mazivo, iné zase pracujú za sucha.

Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Mohlo by Vás zaujímať