Dafi Classic Mg+ filtr 12 ks

Vaša cena
36,32 €
Vaša cena bez DPH
30,02 €
36,32
Dostupnosť
Skladom Áno
Predpokladané dodanie
28.5.2024 u Vás
Kód
200225
Výrobca
DafiFiltračné patróny Dafi Classic Mg+ boli špeciálne vyvinuté na obohatenie filtrovanej vody o látky prospešné pre organizmus.

Vo väčšine prípadov čistá voda z vodovodu obsahuje okrem iného aj malé množstvo vápnika a horčíka. Látka, ktorá zabraňuje srdcovým chorobám, ovplyvňuje funkciu šedých buniek a mnohé ďalšie telesné funkcie. Z tohto dôvodu sa oplatí používať jedinečný filter Dafi Classic Mg+, ktorý obohacuje vodu o horčík a ďalšie minerály.

Filtračná vložka Dafi Classic Mg+ vyniká svojou dvojitou funkciou. Filter zabezpečuje dôkladné čistenie vody z vodovodu, odstraňuje nežiaduce látky obsiahnuté vo vode z vodovodu, ale tiež obohacuje filtrovanú vodu o častice horčíka. Takýmto spôsobom konzumácie filtrovanej vody získa vaše telo ešte viac tohto dôležitého prvku. Takto upravená voda sa odporúča na konzumáciu pri nedostatku horčíka.

Filter obsahuje živicu na výmenu horčíkových iónov a aktívne uhlie. Obe zložky sú úplne prirodzené a bezpečné. Z vody sa odstraňujú nečistoty, ako sú niektoré ťažké kovy, chlór, fyzikálne nečistoty a iné nežiaduce látky. Po filtrácii je voda z vodovodu bezpečná na pitie a má oveľa lepšiu chuť.

Výmena filtra sa odporúča raz za 30 dní alebo po prefiltrovaní 100-150 litrov vody v závislosti od kvality vody.

Filtračná vložka Dafi Classic Mg+ je klasický vertikálny filter, ktorý je vhodný pre všetky filtračné kanvice, ktoré používajú tento typ filtra. Patria medzi ne Dafi Crystal, Astra Classic, Atri, Start Classic, Luna Classic, FilterLogic FLJ-601 Neptun, Aquaphor Standard, Ideal.

 

Obsah balenia:

- 12x filtračná vložka Dafi Classic Mg+

Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Mohlo by Vás zaujímať