Brita Maxtra Pro Hard Water Expert filter 4 ks

Vaša cena
26,52 €
Vaša cena bez DPH
22,10 €
26,52
Dostupnosť
Skladom Áno
Predpokladané dodanie
26.7.2024 u Vás
Kód
100133
Výrobca
BritaVodný filter Brita Maxtra Pro Hard Water Expert 1 ks

Vodný filter pre boj s vodným kameňom Brita Maxtra Pro Hard Water Expert predstavuje najpokročilejšiu technológiu pre filtrovanie vody od nemeckého výrobcu s takmer 60-ročnou tradíciou a skúsenosťami.

 • optimálny filter pre lokality s tvrdou vodou;
 • balenie obsahuje 1 filter Brita Maxtra Pro Hard Water Expert.

Prečo filtrovať vodu

 • menej vodného kameňa;
 • lepšia chuť;
 • redukuje: vodný kameň, chlór a iné látky ovplyvňujúce chuť, olovo, meď a iné nečistoty*

*Nečistoty a kontaminanty, ktorých prítomnosť filter redukuje alebo odstraňuje nie sú nutne prítomné v pitnej kohútikovej vode. Filter Brita je určený výhradne na úpravu a vylepšenie už pitnej vody. Nie je možné ho použiť na premenu vody nepitnej na vodu pitnú. Prítomnosť dusíka zostáva nezmenená, preto nie je možné filter Brita použiť na prípravu dojčenskej vody.

Čistejšia, chutnejšia a svieža voda bez vodného kameňa až na 4 týždne

Jeden filter je určený na prefiltrovanie 150 litrov vody alebo na 4 týždne používania - podľa toho, ktorá z podmienok uplynie skôr. Filter je kompatibilný so všetkými filtračnými kanvicami Brita.

Filter využíva preverenú technológiu filtrov Brita Maxtra+ s inovovaným zložením, ktoré je až o 50 % účinnejšie v boji s vodným kameňom (v porovnaní s filtrom Brita Maxtra Pro Pure Performance). Filter obsahuje väčšie množstvo živice, a preto je účinnejší pri zmäkčovaní vody, výraznej redukcii vodného kameňa a odfiltrovaní ťažkých kovov. Aj tak je filter účinný aj pri redukcii chlóru a iných chuť a vôňu ovplyvňujúcich látok. Navyše je vybavený vysoko výkonnou filtračnou sieťkou, ktorá je 4× účinnejšia pri zadržiavaní drobných častíc v porovnaní s filtrom predchádzajúcej generácie Maxtra+.

Prírodné technológie - kokosové škrupiny

Filtre Brita Maxtra Pro Hard Water Expert sú založené na rýdzo prírodnej technológii. Filtračná zmes je tvorená iónomeničom v podobe živice a mikročasticami aktívneho uhlia, ktoré sú vyrobené zo škrupín kokosových orechov. Telo filtra je z 50% tvorené bioplastom a je možné ho recyklovať v rámci recyklačného programu Brita. Plast neobsahuje BPA a je určený pre trvalý kontakt s vodou.

Čo sa deje vo vnútri filtra?

 1. Veľmi jemné sitko zachytí hrubé častice (organické nečistoty), ktoré môžu pochádzať zo starších vodovodných radov.
   
 2. Aktívne uhlie - pri kontakte vody s mikročasticami aktívneho uhlia dôjde k výraznej redukcii látok negatívne ovplyvňujúcich chuť a vôňu vody - predovšetkým chlóru, pesticídov a herbicídov, ktoré sa zachytia na poréznom povrchu mikročastíc aktívneho uhlia (Micro Carbon Pearls). Voda získa späť svoju čistú, sviežu a lahodnú chuť.
   
 3. Živica, ktorá ako iónomenič redukuje uhličitanovú tvrdosť vody (vodný kameň) a tým chráni vaše spotrebiče a absorbuje ťažké kovy (olovo, meď).
   
 4. Veľmi jemná filtračná sieťka zachytí aj mikročastice ( ≥ 30 µm)
brita-consumer-water-filter-jugs-benefits-woman-464x348

Svieža, čistá voda bez zápachu chlóru

BRITA vám a vašej rodine poskytuje čerstvo filtrovanú vodu a prináša vám plnšie a lepšie chutiace nápoje, studené aj teplé.

brita-consumer-water-filter-jugs-benefits-coffee-machine-464x348

Chráňte svoje spotrebiče

Vodné filtre BRITA znižujú usadzovanie vodného kameňa vo vašich spotrebičoch a predlžujú tým životnosť rýchlovarnej kanvice, kávovaru i žehličky.

brita-consumer-water-filter-jugs-benefits-reduce-plastic-464x348

Menej plastového odpadu

Každý vodný filter BRITA Maxtra Pro prefiltruje až 150 litrov vody. Znížte spotrebu plastov až o 100 plastových fliaš mesačne a ušetrite peniaze. Nekupujte vodu v plastových fľašiach, ale filtrujte vodu, ktorú máte vo vašom vodovodnom kohútiku.

brita-consumer-iscc-plus-label-bio-plastic-880x880

Certifikované: Plast na biologickej báze BRITA

Bioplasty sú vyrobené úplne alebo čiastočne z obnoviteľných biologických zdrojov, rastlinného pôvodu. Brita využíva iba plasty na biologickej báze, ktoré boli certifikované celosvetovo uznávaným označením ISCC PLUS (prístup k hmotnej bilancii), a zaisťuje, aby náš bio plast pochádzal zo zdrojov, ktoré nekonkurujú produkciu potravín.

Hmotnostná bilancia je metóda, pri ktorej sa biologické materiály počas výrobného procesu miešajú s fosílnymi materiálmi a potom sa pridávajú do konečného produktu. Týmto spôsobom je výrazne znížená uhlíková stopa a spotreba konvenčného plastu.

Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
 • Žiadne dokumenty
Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
 • Žiadne dokumenty
Mohlo by Vás zaujímať