Brita Maxtra Plus Hard Water Expert filter 8 ks

Vaša cena
40,58 €
Vaša cena bez DPH
33,82 €
40,58
Dostupnosť
Skladom Áno
Predpokladané dodanie
26.9.2023 u Vás
Kód
100194
Výrobca
BritaBrita Maxtra Plus Hard Water Expert nahrádzajú predchádzajúci model filter Maxtra Plus a sú kompatibilné so všetkými filtračnými kanvicami Brita a sú špeciálne vyvinuté pre oblasti s tvrdou vodou.

Brita vám teraz ponúka nový a vylepšený filter Maxtra Plus špeciálne vyvinutý pre tvrdú vodu, ktorý zamedzuje usadzovaniu vodného kameňa v spotrebičoch a predlžuje tak ich životnosť. Chráni vaše spotrebiče a dopraje vám ešte lepšiu a lahodnejšiu chuť studených aj teplých nápojov.

Filtrační patróny Maxtra Plus Hard Water Expert zmäkčujú tvrdú vodu a nekompromisne odstraňujú všetky problémy s vodným kameňom. Vďaka vysokému obsahu perličiek iónomeniča vo filtračnej zmesi zaisťuje o 50% lepšiu redukciu vodného kameňa. Vodný filter zmäkčuje vodu a zároveň redukuje nežiadúce nečistoty, ktoré by v kohútikovej vode mohli byť prítomné. Vďaka tomu si môžete vychutnať plnú chuť a arómu čaju a kávy. Navyše vďaka vylepšenému zloženiu prefiltruje až 150l vody.

Pro zaistenie najlepšej filtrácie sa odporúča vymeniť filter po 150 litroch prefiltrovanej vody alebo po 30 dňoch používania.

Filtre Brita Maxtra Plus Hard Water Expert sú k dispozícii aj v balení po 1 kuse2 kusoch4 kusoch6 kusoch či 12 kusoch.

Obsah patróny:

Patróna obsahuje zmes iónomeniča v podobe živice a aktívneho uhlia. Uhlík absorbuje chlór a ďalšie organické znečisťujúce látky, zlepšuje chuť a eliminuje pachy. Živica odstraňuje dočasnú tvrdosť, ktorá spôsobuje vodný kameň. Tiež významne znižuje množstvo kovov, ako je meď a olovo nachádzajúce sa vo vode. Filtračná zmes ďalej obsahuje inhibítor, ktorý zabraňuje vzniku a rastu baktérií.

Filter Brita Maxtra Plus Hard Water Expert je možné použiť s nasledujúcimi typmi kanvíc:

  • Brita Marella, Marella XL, Aluna, Aluna XL, Elemaris, Elemaris XL, Fjord Cool Memo, Fill & Enjoy style, Fill & Enjoy Flow, Fill & Enjoy Fun.
  • Dafi Astra, Omega, Sintra, Luna, Aldo (pri všetkých kanviciach s osadením filtra Unimax) .
  • Aquaphor Time, Orion, Amethyst, Agat (pri všetkých kanviciach s osadením filtra B100-25).
  • Filter Logic Venus
  • Bosch Tassimo.
  • Laica BI-FLUX.
Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Mohlo by Vás zaujímať