Brita Fill & Go Vital Microdisc 3 ks

Vaša cena
10,79 €
Vaša cena bez DPH
8,92 €
10,79
Dostupnosť
Skladom Áno
Predpokladané dodanie
28.5.2024 u Vás
Kód
102900
Výrobca
BritaVymeniteľný filtračný disk BRITA Fill&Go zabraňuje prieniku škodlivých látok a chlóru, ktoré negatívne ovplyvňujú chuť vody.

Microdisc však zároveň zanecháva vo vode obsiahnuté minerály.


Využitie filtračných Microdiskov

Filtračný disk BRITA Fill&Go je možné použiť vo všetkých filtračných fľašiach (Fill&Go Active a Fill&Go Vital) a karafách BRITA.

Filtračné fľaše sú určené nielen pre tých z vás, ktorí žijú aktívnym životným štýlom, ale aj pre ľudí, ktorí sa starajú o svoje zdravie a dodržiavajú pravidelnú hydratáciu organizmu. Bez ohľadu na to, kde sa momentálne nachádzate, stačí využiť prítomný kohútik na pitnú vodu a len doplniť zásobu vody do vašej fľaše.

Filtračné fľaše BRITA sú ekologickou alternatívou vody v jednorazovom plaste.

Kapacita filtra

Kapacita jedného disku je približne 4 týždne alebo až 150 litrov prefiltrovanej vody. To znamená, že s touto sadou môžete filtrovať vodu vo fľaši alebo karafe BRITA po dobu takmer 4 mesiacov!

Pred prvým použitím filter Micro Disc dôkladne opláchnite z oboch strán pod tečúcou vodou – odstránite tým častice aktívneho uhlia, ktoré by sa mohli na filtri prichytiť.

Filtrace BRITA v zájmu životního prostředí

BRITA je jedným z najznámejších výrobcov produktov pre filtráciu vody v Európe. To, čo značku odlišuje, je extrémne vysoká kvalita jej produktov, ktorá ide ruka v ruke s odolnosťou a účinnosťou. Pravidelným filtrovaním vody pomocou filtrov MicroDisc môžete nielen ušetriť peniaze, ale taktiež prispieť k ochrane planéty. Znížte množstvo plastov na jedno použitie - vyberte si filtračný disk BRITA a užívajte si čistú vodu, kdekoľvek chcete!

Obsah balenia:

  • 3 ks vymeniteľného filtračného disku.
Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty