Novinka na trhu! Nový a vylepšený filter Brita Maxtra Pro Hard Water Expert. Váš pomocník v boji proti tvrdej vode.

Brita, s takmer šesťdesiatimi rokmi tradície a vývoja vo filtrovaní vody, predstavuje svoj najnovší výrobok: Brita Maxtra Pro Hard Water Expert

Tento nový a ešte lepší filter je navrhnutý špeciálne pre domácnosti s tvrdou vodou a pomáha im v boji proti usadeninám vodného kameňa v spotrebičoch a na riade a zlepšuje chuť a kvalitu pitnej vody.

Prečo je dôležité upravovať tvrdú vodu?

Problémy s tvrdou vodou sú pomerne bežné a trápia nejednu domácnosť. Ako možno viete, tvrdá voda obsahuje vysoké množstvo minerálov, ako sú vápnik a horčík, ktoré spôsobujú usadzovanie vodného kameňa v spotrebičoch a tým ohrozujú ich funkciu. Tvrdá voda však tiež ovplyvňuje kvalitu a chuť samotnej vody. Či už si chcete vychutnať dokonalú šálku čaju či kávy bez nevítanej pachuti alebo si zo všetkého najradšej doprajete pohár ľadovo vychladenej čistej vody, filter Brita Maxtra Pro Hard Water Expert sú pre to ideálne. S ich pomocou môžete ochrániť svoje spotrebiče, ako sú varné kanvice, kávovary a žehličky, pred zbytočným usadzovaním vodného kameňa, predĺžiť ich životnosť, ušetriť a predovšetkým vylepšiť chuť vody, ktorú pijete každý deň.

Vylepšená filtrácia a dlhá životnosť

Nováčik do rodiny Brita Maxtra Pro Hard Water Expert je skutočný pracant, ktorý spoľahlivo odstraňuje vodný kameň, chlór a ďalšie látky ovplyvňujúce chuť vody, ako sú olovo, meď, herbicídy, pesticídy a zvyšky liečiv, ktoré sa môžu vo vašej kohútikovej vode nachádzať. Je vybavený ešte väčším množstvom živice, než jeho predchodca Brita Maxtra+ Hard Water, čo z neho robí majstra v zmäkčovaní vody, boji proti vodnému kameňu a ťažkým kovom. Navyše, s predĺženou životnosťou až 150 litrov vody alebo štyroch týždňov používania, ponúka tento filter o tretinu viac čistej, sviežej a lahodnej vody. Nový model filtra je samozrejme plne kompatibilný so všetkými filtračnými kanvicami Brita a je tak ľahkým a šikovným riešením pre každú domácnosť.

Prírodné technológie a ekologická zodpovednosť

Brita nezostáva pozadu ani vo svojej ekologickej udržateľnosti. Vďaka použitiu prírodnej technológie s mikročasticami aktívneho uhlia z kokosových škrupín, bioplastu a možnosti recyklovať, patrí Brita Maxtra Pro Hard Water Expert najekologickejšie filtre svojej doby.

A ako to vlastne funguje?

Inovatívny dizajn filtra zahŕňa veľmi jemné sitko. Prírodný MicroCarbon, aktívne uhlie, zo škrupín kokosového orecha znižuje množstvo látok ovplyvňujúcich arómu a chuť, ako je chlór a zaisťuje čerstvo filtrovanú vodu skvelej chuti. Nepostrádateľnou súčasťou je potom živica, ktorá zmäkčuje vodu a absorbuje ťažké kovy. Účinné perličky ION EXCHANGE PEARLS dokážu o 50 % účinnejšie redukovať vodný kameň v porovnaní s filtrami.Brita Maxtra Pro Pure Performance. Prídavná vysoko výkonná filtračná sieťka je oproti svojmu predchodcovi dokonca 4x účinnejšia v zachytení mikročastíc a organických nečistôt. Táto unikátna kombinácia technológií a postupov tak zaisťuje absolútnu čistotu vašej vody v každom pohári. Stačí len ochutnať.Súvisiace produkty