3M AP1-C301-S vodný filter do POU distribútorov alebo C305-S

Vaša cena
42,38 €
Vaša cena bez DPH
35,32 €
42,38
Dostupnosť
na objednávku
Predpokladané dodanie
Neznámý termín naskladnění
Kód
307001
Výrobca
3MVodný filter AP1-C301-S spoločnosti 3M je určený pre distribútory vody (POU). Tento viacstupňový filtračný systém pre ochladzovanie vody a vending zariadení zaručuje najvyšší stupeň čistoty, kvality a chuti vody.

     Výhody vodného filtra 3M:
•    odstraňuje chlór, sedimenty, benzén, dichlórbenzén a toxafén;
•    zabraňuje tvorbe vodného kameňa;
•    zabraňuje prestupu častíc o veľkosti 1,0 µm;
•    jednoduchá a rýchla výmena filtračnej patróny.

Filter AP1-C301-S obsahuje tiež spomaľovač usadenín, ktorý pomáha chrániť zariadenie od jeho zlyhania v dôsledku usadzovaniu vodného kameňa a bakteriostatických médií, a prostredníctvom ktorého je tak zaistená ochrana filtračnej patróny po dobu jej životnosti.

Filter AP1-C301-S spĺňa normu NSF 42 (schopnosť znižovať v pitnej vode koncentráciu kontaminantov, ktoré ovplyvňujú chuť, zápach a čistotu pitnej vody) a NSF 53 (testuje systémy na schopnosť znižovať celý rad kontaminantov pitnej vody, vrátane olova, azbestu, prchavých organických zlúčenín a vedľajších produktov dezinfekcie). Voda prefiltrovaná filtrom 3M sa vyznačuje vysokou kvalitou, chuťou a čistotou.

Pre zaistenie správneho chodu a funkčnosti zariadení je potrebné filtračnú patronu vymeniť po šiestich mesiacoch alebo po prefiltrovaní 3000 litrov vody.

Filtračné patróna AP1-C301-S je kompatibilná s hlavicou radu Rogo.

Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Mohlo by Vás zaujímať