VITALP Švajčiarske cukríky rakytník-pomaranč 200g

Vaša cena
3,68 €
Vaša cena bez DPH
3,29 €
3,68
Dostupnosť
Skladom Áno
Predpokladané dodanie
19.4.2024 u Vás
Kód
800220
Výrobca
TopvetVITALP švajčiarske bylinné cukríky rakytnik - pomaranč sú pôvodom zo Švajčiarska a obsahujú celý rad zdraviu prospešných bylinky, rakytník, pomaranč a vitamín C. Tieto lahodné cukríky poskytujú poriadnu dávku vitamínov, ktorú si budete s chuťou dopriať každý deň.

Cukríky VITALIP s rakytníkom a pomarančom majú nielen skvelú chuť, ale aj vďaka vysokému obsahu plodov rakytníka rešetliakového posilňujú imunitu vďaka prírodnému vitamínu C. Tieto cukríky sa vyrábajú v súlade s pôvodnou receptúrou, ktorú v roku 1922 vymyslel lekár prírodnej medicíny Dr. Aufdermaur.

Receptúra obsahuje 20 rôznych bylín, rakytník a pomaranč ako prirodzené zdroje vitamínu C. Cukríky sú bez konzervačných látok, umelých farbív a umelých aróm, ale obsahujú vitamín C, ktorý podporuje imunitný systém. Majú skvelú chuť a jemne pôsobia na krk a hrtan. Navyše sú novo balené v úplne recyklovateľnom sáčku.

Zloženie: cukor, glukózový sirup, výťažky z 20 bylín (0,6 %; harmanček lekársky kvet, nechtík lekársky kvet, prvosienka jarný kvet, nevädza modrá kvet, divozel kvet, slez kvet, rebríček kvet, bez kvet, lipa kvet, mäta pieporná list, skorocel kopijovitý list, ostružina list, šalvia list, medovka list, eukalyptus list, tymián, lišajník islandský, sladké drievko koreň, badiánik pravý plod, fenikel plod), koncentrát rakytníkovej šťavy (0,4 %), vitamín C, regulátor ky kyselina citrónová, pomarančový olej, mentol, paprikový extrakt.

Výživová hodnota v 100g:

energetická hodnota 1643 kj/387 kcal
tuky 0 g
sacharidy 96 g (z toho cukor 66 g)
bielkoviny 0 g
vitamín C 360 mg

 

1 cukrík = cca 4g.

Uchovajte v suchu a izbovej teplote.

Dovozca: Green idea s.r.o.

Vyrobené vo Švajčiarsku

Výrobca: DOMACO, Dr. med. Aufdermaur AG, Weststrasse 16, CH-5426 Lengnau, Schweiz

Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Mohlo by Vás zaujímať