Vialli Design Kuchynský organizér s dávkovačom LIVIO DUO biely

Vaša cena
12,08 €
Vaša cena bez DPH
9,98 €
12,08
Dostupnosť
Skladom Áno
Predpokladané dodanie
28.5.2024 u Vás
Kód
132010
Výrobca
Vialli DesignKuchynský organizér s dávkovačom tekutín Vialli Design LIVIO DUO (biely) 28302


Kuchynský organizér s dávkovačom Vialli Design LIVIO DUO

Jednou z najpraktickejších vychytávok v kuchyni je organizér na umývacie prostriedky. Ukladanie týchto umývacích prostriedkov po umytí riadu je často dilema. Huba ponechaná v dreze môže absorbovať vodu, čo prispieva k rastu baktérií a plesní. Pokiaľ ju položíme na pracovnú dosku – začne na ňu unikať voda, čo je tiež problematické. Praktický kuchynský organizér s dávkovačom tekutín Vialli Design LIVIO Duo vám umožní vyhnúť sa tomuto typu nepríjemností. Materiál, z ktorého je vyrobený je plne odolný proti vlhkosti a má pozitívny vplyv na hygienu doplnkov.

Biely organizér so stojanom na hubky v sebe spája aj ďalšie užitočné vymoženosti, vrátane ramienka na handričku, ktorá tak rýchlejšie schne a praktického dávkovača prostriedku na umývanie riadu.

Dôležité je, že zásobník je premyslene navrhnutý a umožňuje odtekanie prebytočnej tekutiny z huby. Voda odteká do špeciálnej nádoby, ktorú môžete pravidelne vyprázdňovať. Hneď vedľa tohto príslušenstva je zabudovaný dávkovač tekutín s objemom 350 ml, pomocou ktorého si pohodlne odmeriate preferované množstvo prostriedku na umývanie riadu.

Štýlový a funkčný organizér drezu s dávkovačom tekutín

Teraz potrebujete iba jedno príslušenstvo, aby ste mohli funkčne usporiadať všetky vaše riady na umývanie riadu. Kuchynský organizér je nielen mimoriadne praktický, ale má aj estetickú funkciu. Štýlový, minimalistický organizér vyzerá na kuchynskej linke určite oveľa atraktívnejšie ako fľaštička s tekutinou a sypká vlhká hubka. Pokiaľ teda oceňujete produkty, ktoré kombinujú funkčnosť a vkusný dizajn – kuchynský organizér Vialli Design LIVIO DUO je pre vás perfektnou voľbou.

Kuchynský organizér do umývačky, prostriedku na umývanie riadu a handričky

Nezanedbateľnou výhodou organizéra LIVIO DUO je fakt, že ho možno ľahko rozložiť na diely a umyť v umývačke alebo v ruke. Výrobok sa vyznačuje špeciálnymi otvormi a spodnou nádobou, do ktorej je odvádzaná prebytočná voda. Ide o mimoriadne užitočnú funkciu, ktorá maximálne prispieva k hygiene každodenného umývania riadu! Prezentovaný organizér je šedý. Jeho rozmery sú: dĺžka - 21,5 cm, šírka - 9 cm, výška - 14 cm.

Parametre produktu

  • nádoba na tekutinu s objemom 350 ml,
  • vešiak na látky,
  • možno umývať v umývačke,
  • vyrobené z vysoko kvalitných materiálov,
  • jednoduchý, moderný dizajn,
  • hygienické - má otvory, ktoré odvádzajú vodu do nádobky.

    Praktický organizér na umývacie prostriedky skvele doplní celý sortiment LIVIO.

Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Mohlo by Vás zaujímať