Vialli Design karafa na vodu AMO 1300 ml Drip Free

Vaša cena
18,14 €
Vaša cena bez DPH
15,12 €
18,14
Dostupnosť
Skladom Áno
Predpokladané dodanie
24.6.2024 u Vás
Kód
132000
Výrobca
Vialli DesignVialli Design karafa na vodu a nápoje AMO 1300 ml Drip Free (25899)


Sklenená karafa so zátkou Vialli Design

Sklenená karafa na vodu Vialli Design AMO je praktickým doplnkom na každodenné použitie. Je vybavená špeciálnym systémom Drip-Free, ktorý zabraňuje stekaniu nápoja po stenách pri nalievaní. Nádoba je vyrobená z borosilikátového skla, ktoré zabezpečuje tepelnú izoláciu obsahu. Vďaka tomu si môžete dlho užívať požadovanú teplotu svojho obľúbeného džúsu alebo malinovky.

Vialli Design - ľahké a hygienické nalievanie

Elegantná karafa s vekom s objemom 1,3 l poskytuje mimoriadne pohodlné nalievanie. Túto operáciu uľahčuje rafinovaný systém Drip-Free, ktorý chráni okraje nádoby pred rozliatím nápoja. Veko má tesnenie zo silikónu - vďaka tomu môžete karafu nakloniť bez obáv, že korok vypadne. Karafa obsahuje aj sitko, aby sa do nápoja nedostali napríklad zvyšky citróna.

Vialli Design - Váš obľúbený nápoj v dokonalej teplote

Karafa na vodu Vialli Design AMO je vhodná na podávanie studených aj teplých nápojov. Osviežujúca šťava, studený nápoj alebo teplý čaj – každý z týchto nápojov bude v karafe vyzerať skvele. Borosilikátové sklo je unikátny materiál, ktorý sa vyznačuje tepelne izolačnými vlastnosťami. Vďaka tomu si nápoje podávané v karafe Vialli Design udržia dlhšie požadovanú teplotu. Borosilikát je tiež odolnejší voči matovaniu ako bežné sklo. To znamená, že sa budete dlho tešiť z bezchybného vzhľadu karafy.

Praktické riešenie a klasický dizajn

Karafa na vodu má kapacitu 1300 ml - presne na prípravu vášho obľúbeného nápoja podávaného s priateľmi alebo na každodenné popíjanie. Dokonale priehľadné, silné sklo dokonale zobrazuje obsah nádoby. Zátka karafy je vybavená sitkom - vďaka tomu sa do nápoja nedostanú semienka ani zvyšky ovocia.

Výška karafy je 29 cm a priemer je 8 cm. Optimálne rozmery na skladovanie v chladničke.

Ekologické a odolné - Tip pre užitočný a elegantný darček

Produkty Vialli Design sú nielen funkčné, ale predovšetkým sú vyrobené z top kvalitných materiálov. Vďaka tomu je karafa na vodu AMO zárukou odolnosti. Solídne spracovanie a estetické balenie produktu robí karafu na vodu ideálnym darčekom. Moderný design zapadne do každého interiéru a praktické riešenia zvýšia komfort každodenného pitia. Prekvapte svojich blízkych a vyberte si elegantnú karafu Vialli Design s viečkom.

Parametre produktu

  • Farba: čierna.
  • Materiál: borosilikátové sklo / plast.
  • Kapacita: 1,3 l.
  • Vhodné do umývačky: nie.
  • Mikrovlnka: nie.
  • Mraznička: nie.
  • Šírka: 8 cm.
  • Výška: 29 cm.
Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Mohlo by Vás zaujímať