Trobica Gold Proffesional zrnková káva 125 g

Vaša cena
6,82 €
Vaša cena bez DPH
5,68 €
6,82
Dostupnosť
Skladom Áno
Predpokladané dodanie
29.3.2023 u Vás
Kód
910014
Výrobca
TrobicaRanné kávové nabudenie alebo popoludňajšia kávový relax? Máme pre Vás oboje v jednom! Zlatý stred káv Trobica Gold predstavuje jemnú hořkokyselou vôňu s nádychom orieškov. Čerstvo praženú kávu Trobicu Gold tvorí kávové zrná zo siedmich krajín sveta. Obsahuje štyri kávy Robusty a tri Arabiky. Plná a zemitá chuť, taká je káva Trobica Gold. Káva vhodná pre silné Espresso s vysokou cremou. Naopak v kombinácii s čerstvo našľahaným mliekom sa jej chuť krásne zjemní a vytvorí tak úžasné Cappuccino alebo Latte Macchiato.

Zloženie: Čistá zrnková káva 65% Robusta / 35% Arabica.

Základná charakteristika kávovníkov Coffea Canephora (arabika) a Coffea Canephora (robusta):

Arabica je proti robuste výrazne aromatická a ponúka sladké ovocné tóny. Je tiež výrazne jemnejší než robusta a má intenzívnejšiu arómu. Zrná obsahujú 0,8 - 1,5% kofeínu.

Robusta je výrazne horká až zvieravá. Rozhodne vám proti arabice ponúkne silné, zemité tóny v chuti. Obsahuje približne 1,7 - 4% kofeínu, teda takmer dvakrát toľko než arabica.

Základom pre prípravu vynikajúceho espressa sú espressa zmesi arabicy a robusty. Kým arabica je aromatickejší a výraznejšie, tak robusta dodáva espresso zmesiam vyváženú horkosť, väčšie množstvo kofeínu a zemitosť tela kávy. Oproti arabice podporuje robusta krémovitosť kávy.

Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Mohlo by Vás zaujímať