TOPVET Celustin masážny olej 200 ml - urýchľuje odbúravanie tukov, zvyšuje elasticitu pokožky

Vaša cena
7,01 €
Vaša cena bez DPH
5,79 €
7,01
Dostupnosť
Skladom Áno
Predpokladané dodanie
6.3.2024 u Vás
Kód
800156
Výrobca
Green idea s.r.o.Celustin – masážna olejová kompozícia s vysokým obsahom rastlinných extraktov a silíc. Spôsobuje miestne prehriatie a prekrvenie tkaniva, a tým zvyšuje látkovú výmenu a urýchľuje odbúravanie tukov. Aktívne látky zvyšujú elasticitu. Na dosiahnutie maximálneho účinku odporúčame problematické partie tela precvičiť. Spoločné pôsobenie silíc a ľahkého precvičenia vedie k likvidácii tuku v tukových bunkách a vyhladeniu pokožky.

Použitie: Olej je vhodný pre každý typ pleti. Aplikujte dostatočné množstvo priamo na pokožku v miestach výskytu tzv. pomarančovej kože. Olej prakticky nevsakuje, je preto vhodný na dlhotrvajúce rehabilitačné, relaxačné a aj športové masáže.

Ingredients(INCI): Paraffinum Liquidum, Cinnamomum Cassia Leaf Oil, Rosmarinus Officinalis Leaf Oil, Foeniculum Vulgare Dulce Fruit Oil, Tocopheryl Acetate, Juniperus Communis Fruit Oil, Limonene, Cinnamaldehyde, Benzyl Benzoate, Cinnamyl Alcohol, Coumarin, Eugenol, Linalool.

Skladovanie: Uchovávajte v suchu pri izbovej teplote. Neskladovať na priamom slnku. Chrániť pred mrazom! Prípadná usadenina nie je na prekážku kvality prípravku.

Všeobecné upozornenia: Nepoužívajte pri známej precitlivenosti na niektorú zložku prípravku. Dermatologicky testované. Originálna receptúra. Pozor: použité silice vykazujú zahrievací efekt!

Výrobca: Green idea s.r.o., Vodova 40, Brno 612 00, Česká republika

Bez konzervačních látok, Vegan

 

Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Mohlo by Vás zaujímať