Segafredo Zanetti Intermezzo zrnková káva 1 kg

Vaša cena
12,10 €
Vaša cena bez DPH
10,08 €
12,1
Dostupnosť
Skladom Áno
Predpokladané dodanie
25.6.2024 u Vás
Kód
910150
Výrobca
SegafredoSegafredo Intermezzo je najobľúbenejšia káva od pražiarne Segafredo. Intermezzo vyniká silnými, korenenými tónmi, spojenými s hustou cremou a celkovo plnou chuťou s mierne horkým zakončením.

Káva Segafredo Intermezzo je zmes kávových zŕn z Brazílie 60 % Arabiky a 40 % Robusty, vďaka čomu v nej nenachádzame výrazný kyslý tón.

Táto zmes sa stala vedúcou značkou v rastúcom vývoze talianskej kávy a bola po dlhé desaťročia najpredávanejším druhom kávy v celej Európe. Smelo sa dá označiť ako káva, ktorá mala zásadný vplyv na utváranie kávovej kultúry vo svete a stála na jej počiatku.

Vášeň a skúsenosť spojené s vysoko kvalitnou zmesou sú tajomstvom Segafredo Zanetti. Prineste si domov najobľúbenejšiu kávu z espresso barov celého sveta.

Intermezzo je precízne pripravená káva a vďaka svojim vlastnostiam sa perfektne hodí na prípravu kávy v automatických kávovaroch.

Pražená káva vydrží čerstvá niekoľko týždňov, po namletí ale postupne stráca svoje typické chute. Ak si kúpite zrnkovú kávu, môžete si ju namlieť bezprostredne pred prípravou a môžete tiež ovplyvniť stupeň namletia.

Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Mohlo by Vás zaujímať