Pleatco PBW3-PAIR Bestway 58093 filtračná kartuše pre bazény I. 2 ks

Vaša cena
9,73 €
Vaša cena bez DPH
8,11 €
9,73
Dostupnosť
Skladom Áno
Predpokladané dodanie
25.6.2024 u Vás
Kód
308001
Výrobca
PleatcoFiltračná kartuša pre bazény Pleatco PBW3PAIR typ I

Vysoko kvalitná a účinná kartuša americkej značky Pleatco odstraňuje nečistoty a zaisťuje krištáľovo čistú vodu.

✓ Antimikrobiálne koncovky kartuší ✓ Technológia Free Flow

✓ Viac otvorov v jadre - účinnejšia filtrácia ✓ Nižšia spotreba energie


Filtračné kartuše Bestway typ I pre bazénovú filtráciu?

Najvhodnejšie aktivity v horúcich letných dňoch je relaxácia a radovánky vo vode. Skladací bazén na záhrade je dobrým riešením, pokiaľ chcete svojej rodine zaistiť zábavu a poriadne osvieženie. Ak chcete, aby letné kúpanie bolo bezpečné pre vaše zdravie a voda bola dokonale čistá, vyberte si bazénovú filtráciu Bestway.

Nainštalujte filter Pleatco PBW3 do kartušového filtračného zariadenia a získate späť radosť z osviežujúcich chvíľ vo Vašom bazéne.

Pleatco PBW3-PAIR Bestway 58093 filtračná kartuše pre bazény I.

Filtračná kartuša je vhodná pre bazénové čerpadlá Bestway typ I

Pokiaľ si vyberiete ponúkanú sadu, získate možnosť používať filtre v rotačnom systéme. Toto riešenie odporúčané výrobcom, vám pomôže predĺžiť životnosť výrobku. Hoci názov metódy môže znieť tajomne, nejde o nič zložité.

Stačí filtre inštalovať striedavo - keď sa jeden z filtrov čistí a suší, mali by ste počas tejto doby používať druhý. Týmto spôsobom sa budete tešiť z čistej vody počas celej sezóny. Filter je kompatibilný s čerpadlami Bestway 58381, 58145, 330 GPH a inými čerpadlami, ktoré používajú kartušu Bestway typu I.

Môže byť použitý ako náhrada filtrov:

  • PBW3, 58144, 586145, PBW3 a filtrácia Best Way s výkonom 1,25 hPa

Vložka Pleatco PBW3 je vhodná pre celý rad bazénov a čerpadiel značiek:

  • Bestway Accessories

Rozmery filtra:

  • vonkajší priemer: 79 mm;
  • výška: 90 mm;
  • priemer horného otvoru: 30 mm;
  • priemer spodného otvoru: 30 mm.

Ako čistiť filtračnú kartušuhttps://www.penepex.s

Pravidelné čistenie filtra zaistí, že vám vydrží po celú sezónu.

Je dôležité filter pravidelne čistiť, aby nahromadené nečistoty neblokovali prietok vody a neznižovali účinnosť kartuše.

Čistenie kartuše bazénového čerpadla je hračka. Stačí vybrať kartušu z vnútra jednotky a potom ju opláchnuť prúdom tečúcej vody. Na čistenie môžete použiť jemný nepenivý čistiaci prostriedok. Akonáhle je filter čistý, nechajte ho uschnúť. Pred opätovným zostavením výrobku ho nezabudnite ešte raz opláchnuť. Filter je potom opäť pripravený na použitie.

 Pleatco PBW3-PAIR Bestway 58093 filtračná kartuše pre bazény I.

Pleatco Pure je jedným z popredných amerických výrobcov filtrov do bazénov, vírivých vaní a SPA bazénov. Z ponuky tohto výrobcu je možné si vybrať filtre, ktoré je možné inštalovať do bazénov všetkých popredných výrobcov, ako sú napríklad u nás populárne značky Bestway a Intex.

 Pleatco PBW3-PAIR Bestway 58093 filtračná kartuše pre bazény I. Pleatco PBW3-PAIR Bestway 58093 filtračná kartuše pre bazény I.

Moderná filtrácia s technológiou Pleatco

Prečo nikto nehovorí o jadre kartuše? Pretože ostatní výrobcovia používajú PVC rúrky s vyvŕtanými otvormi. Urobte si pár sekúnd a pozrite sa dovnútra ktorejkoľvek filtračnej kartuše iného výrobcu a potom sa pozrite do kartuše Pleatco. Okamžite uvidíte rozdiel a to podstatný. Pleatco jadro umožňujú rovnomerný prietok vody celou patrónou, čo zvyšuje filtráciu, a uľahčuje pumpe pohyb vody cez celú patrónu -> tým tiež znížite spotrebu energie.

Účinnosť kartuše je ďalej zvýšená použitím materiálov najvyššej kvality, ako je profesionálna celulóza od spoločnosti Reemay.

 Pleatco PBW3-PAIR Bestway 58093 filtračná kartuše pre bazény I.

VýrobcaPleatco
Typ filtraBestway typ I
Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Mohlo by Vás zaujímať