Orion džezva nerez NESO 0,3 litra
Orion džezva nerez NESO 0,3 litra

Orion džezva nerez NESO 0,3 litra

Vaša cena
4,96 €
Vaša cena bez DPH
4,13 €
4,96
Dostupnosť
Skladom Áno
Kód
130450
Výrobca
Orion

 


Táto nerezová džezva vám umožní si aj u vás doma pripraviť vynikajúcu pravú tureckú kávu pomocou tejto originálnej metódy. Džezva má rozšírený golier s hubicou, ktorý bráni pretekaniu kávy pri jej vypenení. Je vybavený tiež rukoväťou pre ľahšiu manipuláciu pri jej rozohriatí. S obsahom 0,3 litra tak ľahko pripravíte kávu pre vás i vašich hostí.

Poznajte veľmi starú tradíciu prípravy kávy pomocou džezvy. Káva z džezvy chutí úplne inak ako káva zo zalievanej, či tlakovej extrakcie, pretože pri tejto forme prípravy sa usadenina neoddeľuje a je súčasťou nápoja. Tajomstvo prípravy tohto nápoja je rozomletie kávy až na prach, vďaka ktorému docielite dokonalú chuť. Káva sa pri varení tradične pripravuje s cukrom a môžete ju dochutiť tiež korením, veľmi obľúbený je kardamóm. Kávu však môžete v džezve pripravovať tiež samotnú.

Džezvu možno použiť na elektrickom a plynovom sporáku alebo na sklokeramickej doske.

Materiál: nerezová oceľ
Výška: 8,5 cm
Priemer: 7 cm
Hmotnosť: 152 g
Objem: 300 ml

Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Mohlo by Vás zaujímať
Orion džezva nerez NESO 0,6 litra

Táto nerezová džezva vám umožní si aj u vás doma pripraviť vynikajúcu pravú tureckú kávu pomocou tejto originálnej metódy. Džezva má rozšírený golier s hubicou, ktorý bráni pretekaniu kávy pri jej vyp...

 
6,12 €
Skladom: Áno
Kód: 130451