Maison Berger Paris katalytická lampa June transparentná + Neutrálna čistiaca zmes 250 ml, darčeková sada

Vaša cena
39,96 €
Vaša cena bez DPH
33,02 €
39,96
Dostupnosť
Skladom Áno
Predpokladané dodanie
19.4.2024 u Vás
Kód
400120
Výrobca
Maison Berger ParisMaison Berger Paris darčekové balenie (katalytická lampa June + Neutrálna čistiaca náplň, 250 ml) je ideálne na jednoduchý úvod do sveta interiérových parfumov a katalytických lámp francúzskej značky Maison Berger Paris.  Obsahuje katalytickú lampu June v priehľadnom vyhotovení a 250 ml neutrálnej čistiacej zmesi. Súčasťou balenia je aj patentovaný kahan s bavlneným knôtom, uzáver lampy a robustná ochranná korunka.

Katalytická lampa June bola vyrobená s objemom 290 ml z hrubostenného priehľadného skla. Jednoduchý dizajn lampy s mäkkými líniami je nadčasový, elegantný a hodí sa do všetkých interiérov. Bezfarebné sklo potom dodáva celkovému vzhľadu na ľahkosti. Robustná lesklá korunka lampy je potom vyrobená z kovu striebornej farby.

     Katalytická lampa Juneod Maison Berger Paris:
•    Vyrobená z hrubostenného matného hnedoružového skla.
•    Elegantná korunka rovného tvaru z kovu striebornej farby.
•    Patentovaný katalytický systém Maison Berger Paris.
•    Know-how francúzskej značky s históriou staršou ako jedno storočie.
•    Čistí vzduch od nepríjemných pachov a príjemne prevonia domácnosť.
•    Maximálny objem katalytickej lampy 290 ml, výška lampy 13 cm, priemer 7,5 cm. 
•    Súčasťou balenia je: patentovaný kahan s knôtom.
•    K dispozícii veľký výber parfumovaných i funkčných náplní do lámp.

     Katalytické lampy Maison Berger Paris:
•    Lampy procesom katalytickej oxidácie, teda horením bez plameňa, zbavujú vzduch pachov. Oproti klasickým aróma lampám vzduch nielen príjemne prevonia, ale zároveň ho aj aktívne zbavujú molekúl, ktoré sú nositeľkami týchto obťažujúcich pachov. Vďaka svojmu dizajnu sú navyše krásnou dekoráciou interiéru.

      Náplň do katalytickej lampy Neutrálna čistiaca zmes, 250 ml:
•    Neutrálna esenciálna náplň francúzskej značky Maison Berger Paris sa stane vaším spojencom pri očistení vášho domova.   Nevyhnutná v každom prostredí, odstraňuje nežiaduce pachy bez toho, aby vzduch parfumovali. Je vhodná aj na riedenie   parfumovaných zmesí na zmiernenie ich intenzity. Ak meníte vo svojej lampe parfum, odporúčame vám pred výmenou   použiť neutrálnu zmes, ktorá pomôže vyčistiť knôt aj kahan AIR PUR Systém 3C® a predĺžiť tak aj ich životnosť.

      Interiérové vône Maison Berger Paris:
•    Interiérové parfumy pre patentovaný katalytický systém lámp Maison Paris Berger sú vyrábané v úzkej spolupráci so špecialistami z francúzskeho GrasseMekky parfumérstva. Výhodou celého systému je, že neprekrýva nechcené pachy, ale rozkladá nežiaduce molekuly zápachu pri kontakte s horákom. Bonusom je potom príjemne prevoňaná domácnosť. Na penepex.sk si môžete vyberať hneď z niekoľkých veľkých skupín parfumov. Nájdete u nás vône ovocné, kvetinové, svieže, sladké či orientálne, rovnako tak vône čistoty alebo funkčné náplne, ktoré slúžia na úpravu intenzity parfumov či na odpudzovanie komárov. 

Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Mohlo by Vás zaujímať