Maison Berger Paris Imperial Green Tea, náplň do katalytickej lampy 500 ml

Vaša cena
15,96 €
Vaša cena bez DPH
13,19 €
15,96
Dostupnosť
Skladom Áno
Predpokladané dodanie
17.4.2024 u Vás
Kód
400108
Výrobca
Maison Berger ParisMaison Berger Paris náplň do katalytickej lampy Cisársky zelený čaj, 500 ml

Interiérový parfum Cisárský zelený čaj prinesie do vašej domácnosti sviežosť. Je synonymom otvorenosti a čistoty. Citrónová kôra prináša parfumu v jeho vysokých tónoch sviežosť, pokosená tráva potom prirodzenosť. V stredných tónoch je cítiť galbanum a jeho silné zelené tóny, ktoré tiež podčiarkujú vôňu zeleného čaju. V závere v nízkych tónoch potom dodáva parfumu hrejivosť santalové drevo a pižmo.

     Tóny parfumu Cisársky zelený čaj:
•    Hlava: pokosená tráva, citrónová kôra.
•    Srdce: čajové lístky, galbanum.
•    Základ: santalové drevo, moderné pižmo.

•   Interiérový parfum Maison Berger Paris pre katalytické lampy.
•   Vznikol na základe spolupráce s majstrami parfumérmi z mesta Grasse.
•   Objem náplne 500 ml umožňuje 20 hodín difúzie = 80 hodín prevoňania.
•   Skladá sa z vody, izopropylalkoholu a vonných zložiek.
•   Určený iba pre patentovaný katalytický systém Maison Berger Paris.
•   Náplne do lámp sú pre zaistenie bezpečnosti testované nezávislým laboratóriom.
•   Vyberať môžete z niekoľkých desiatok druhov vôní.

 

 

Vôňa parfumu sa skladá z troch vrstiev: hlavy, srdca a základu. Postupne sa rozvíja a mení v čase. Je to dané zastúpením jednotlivých ingrediencií v parfume, ktoré sa uvoľňujú postupne. Najprv ucítite vysoké tóny parfumu (hlava), neskôr stredné tóny (srdce) a ako posledný sa rozvíja nízky tón (základ parfumu). Pri lacných lineárnych vôňach cítite stále rovnakú ingredienciu. Kvalitné nelineárne interiérové parfumy Maison Berger Paris sa na rozdiel od nich rozvíjajú rovnomerne a vyvážene v troch fázach. Navyše možno ich intenzitu podľa potreby upraviť riedením za pomoci Neutrálnej náplne.

     Interiérové vône Maison Berger Paris:

•    Interiérové parfumy pre patentovaný katalytický systém lámp Maison Paris Berger sú vytvárané v úzkej spolupráci so špecialistami z francúzskeho Grasse, Meky parfumérie. Výhodou celého systému je, že neprekrýva nechcené pachy, ale rozkladá nežiaduce molekuly zápachu pri kontakte s horákom. Bonusom je potom príjemne prevoňaná domácnosť. V nashom e-shope môžete vyberať hneď z niekoľkých veľkých skupín parfumov. Nájdete u nás vône ovocné, kvetinové, svieže, sladké či orientálne, rovnako tak vône čistoty alebo funkčné náplne, ktoré slúžia na úpravu intenzity parfumov či k odpudzovaniu komárov.

     O značce Maison Berger Paris:

•    Značka Maison Berger Paris sídliaca v samom srdci Normandie je vyhlásená pre svojedizajnové katalytické lampy a aróma difuzéry. V jej rozširujúcom sa sortimente nájdete ajvonné sviečky a difuzéry do auta. História tejto 100% francúzskej značky siaha až do roku 1898, kedy francúzsky lekárnik Maurice Berger vyrobil prvú katalytickú lampu pre čistenie nemocničných sál. Lampa Berger bola neskôr pre svoj inovatívny proces čistenia vzduchu patentovaná. Koncept lampy bol v medzičase inovovaný a dnes ponúka okrem dekoratívnej funkcie predovšetkým jedinečné možnosti čistenia vzduchu a zároveň aj prevoňanie domácností. Maison Berger Paris dosahuje so svojimi katalytickými lampami medzinárodných úspechov. Kvôli obľube širokej verejnosti exportuje do viac ako 50 svetových krajín.

Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Mohlo by Vás zaujímať