Kusmi Tea Organic Imperial Label, sypaný čaj v kovovej dóze (100 g)

Vaša cena
19,25 €
Vaša cena bez DPH
17,19 €
19,25
Dostupnosť
Skladom Áno
Predpokladané dodanie
19.4.2024 u Vás
Kód
910744
Výrobca
Kusmi TeaKUSMI TEA IMPERIAL LABEL - ZELENÝ ČAJ, POMARANČ, ŠKOŘICA, RAKYTNÍK (100 g)

 Inšpirovaný tradičným ruským nápojom podávaným už od 12. století, ktorý slúžil ako prostriedok k prekonaniu krutých ruských zím, Imperial Label je jemný zelený čaj ochutený pomarančom, škoricou a lékoricou, jemne zosilený citrónom a plody rakytníku s ľahkým nádychom vanilky.


Kusmi Tea čaj Imperial Label z radu Russian Blends.

Imperial Label je zelený čínsky čaj typu sencha v opojnej kombinácii s pomarančom, koreňom sladkého drievka a plodmi rakytníka.

Receptúra čajovej zmesi Imperial Label je inšpirovaná tradičným ruským nápojom známym už od 12. storočia, servírovaným behom krutých ruských zím. Imperial Label je povzbudzujúci zdravý nápoj obsahujúci plody rakytníka, ktoré sú bohaté na vitamín C a esenciálne mastné kyseliny, ktoré majú blahodarné účinky na pleť. Zelený čaj sencha je bohatým zdrojom antioxidantov.

Táto unikátna čajová zmes vám učaruje lahodnými tónmi pomaranča a škorice, sladkosťou sladkého drievka a delikátnou, napriek tomu jasne rozpoznateľnou, príchuťou citróna a rakytníka. Jemná stopa vanilky je harmonickým zakončením tejto symfónie chutí.

Tento lahodný čaj si môžete vychutnávať behom celého dňa.
Dominujúca chuť: citrusy, korenie, lékorica, vanilka.

.

Kusmi Tea Imperial Label směs

Kusmi Tea Imperial Label

Na prípravu 1 šálky čaju odporúčame použiť 2-3 g (1 čajová lyžička) čajovej zmesi.

Kovová dóza 100 g:

Kovová dóza obsahuje 100 g sypaného čaju. Ľahko sa otvára aj uzatvára a čaj je v nej skladovaný bez prístupu vzduchu – čo pomáha uchovať jeho arómu a chuť.

Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Mohlo by Vás zaujímať