Kusmi Tea Blue Detox sypaný čaj v kovovej dóze (100 g)

Vaša cena
20,52 €
Vaša cena bez DPH
17,10 €
20,52
Dostupnosť
Skladom Áno
Predpokladané dodanie
19.6.2024 u Vás
Kód
910740
Výrobca
Kusmi TeaDETOXIKAČNÝ ČAJ KUSMI TEA BLUE DETOX, sypaný čaj V KOVOVEJ dóze (100 G)

Kusmi Tea najnovší čaj z obľúbenej série Wellness - Blue Detox. Exkluzívna zmes maté, zeleného čaju a rooibose ochutená podmanivými pikantnými tónmi ananásu. Jeho zmyselná textúra a lahodná chuť prebudia vaše zmysly a na moment vás prenesie na slnečnú karibskú pláž plnú 100% pohody.


Nejnovější prírastok do čajovej rodiny Kusmi Tea z obľúbenej série Wellness. Okrem zeleného Detoxu s citrónovou príchuťou a žltého BB Detoxu s grepovou príchuťou, si teraz môžete dopriať prvú čajovú zmes Kusmi Tea s príchuťou ananásu.

Táto prírodná a nesmierne lahodná zmes spája všetko, čo milujeme. Jej základ tvorí zelený čaj, maté a rooibos a chuť ananásu dodáva zmesi podmanivé čaro karibských ostrovov.

Ochutnajte jeden dúšok so zavretými očami a nechajte sa preniesť do Karibiku. Vnímajte zlatý piesok, tyrkysovú farbu južných morí a teplý vánok na tvári. Šeď zimných dní bude rázom preč a vy sa budete cítiť ako v trópoch.

Blue Detox je doslova predchnutý sladkou a jemnou arómou ananásu a určite zláka všetkých milovníkov čaju hľadajúcich nevšedné gurmánske zážitky. Plechovka v karibskej modrej hovorí za všetko. Tento čaj sa hodí k celodennému pitiu, či už v práci či doma.

Zloženie čaju Kusmi Blue Detox:

zelený čaj (36%), maté (17%), semená šípok, rooibos, mäta, aróma ananásu, semená guarany, listy žihľavy, okvetné lístky slnečnice.

Kusmi Tea Blue Detox směs

Kusmi Tea Blue Detox

Na prípravu 1 šálky čaju doporučujeme použiť 2-3 g (1 čajová lyžička) čajovej zmesi.

Kovová dóza 125 g:

kovová dóza obsahuje 125 g sypaného čaju. Ľahko sa otvára aj uzatvára a čaj je v nej skladovaný bez prístupu vzduchu - čo pomáha uchovať jeho arómu a chuť.

Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Mohlo by Vás zaujímať