Green idea Šišak bajkalský bezlihová tinktúra kvapky 100 ml depresia, poruchy spánku

Vaša cena
7,11 €
Vaša cena bez DPH
5,93 €
7,11
Dostupnosť
Skladom Áno
Predpokladané dodanie
26.7.2024 u Vás
Kód
801000
Výrobca
TopvetŠišiak bajkalský ​100 % vegan - Scutellaria baicalensis, prírodná bylinná bezliehová tinktúra, ktorá slúži ako doplnok stravy.

Šišák bajkalský je rastlina, ktorá sa v prírodnej medicíne využíva už viac ako 2000 rokov. Jeho účinky sú zamerané na podporu psychickej pohody a stimuláciu. Pomáha udržiavať normálnu činnosť nervovej sústavy a podporuje normálnu psychickú činnosť. Táto tinktúra taktiež prispieva k ochrane buniek pred oxidatívnym stresom, čo je dôležité pre udržanie zdravia a vitality. Okrem toho tiež prispieva k zníženiu miery únavy a vyčerpania, čo je obzvlášť užitočné pre tých, ktorí zažívajú náročné a stresujúce obdobie. Navyše je 100% vegánska.

Aktívne látky:

 

1 dávka
(1 - 2 ml)

Denná dávka
(3 x denne)

% RVH
Referenčná výživová hodnota

Šišak bajkalský
štandardizovaný extrakt z koreňa 
(10:1)

29–58 mg

87–174 mg

Nie je stanovené

Zloženie: Glycerín, voda, Šišak bajkalský (Scutellaria baicalensis) štandardizovaný extrakt z koreňa (10:1).

Odporúčané dávkovanie: 3 x denne 15–30 kvapiek. Tinktúru je možné pridať do studeného nápoja. Dodržujte cyklus podávania 4 týždne a 1 týžden užívanie vysaďte.

Skladovanie: Uchovávajte v suchu pri izbovej teplote. Neskladovať na priamom slnku a na mraze.

Upozornenia: Výživový doplnok. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Nie je vhodný pre deti do troch rokov, tehotné a dojčiace matky. Ukladajte mimo dosahu malých detí! Nenahrádza pestrú a vyváženú stravu.

Krajina pôvodu: Česká republika

Výrobca: Green idea s.r.o., Vodova 40, Brno 612 00, Česká republika

 

Výživový doplnok - definícia podľa zákona

Výživový doplnok je potravina, ktorej účelom je doplňovanie bežnej stravy a ktorá je koncentrovaným zdrojom vitamínov a minerálnych látok alebo ďalších látok s výživovým alebo fyziologickým účinkom, ktoré potravina obsahuje samostatne alebo v kombinácii, určená na priamu spotrebu v malých odmeraných množstvách.

Účinnosť prípravku a zabezpečenie kvality nie sú pri schvaľovaní výživových doplnkov hodnotené. Avšak výrobca nesmie deklarovať nepravdivé tvrdenia o účinku prípravku (zákaz klamania spotrebiteľa). Deklarované účinky musí byť schopný kedykoľvek doložiť. Výživové doplnky musí spĺňať všetky platné normy kladené na potraviny. Ich dodržiavanie kontroluje Štátna poľnohospodárska a potravinárska inšpekcia (SZPI).

Výživové doplnky nesmú byť na obale označené terapeutickou indikáciou (ani nesmú vyliečenie či prevenciu chorôb naznačovať), čo je vyhradené iba pre liečivá. Smú byť ale uvádzané priaznivé účinky na zdravotný stav užívateľa - tzv. zdravotné tvrdenia. To isté platí aj pre reklamu.

Rovnako sa nesmie uvádzať ani naznačovať, že vyvážená a pestrá strava nemôže poskytnúť dostatočné množstvo živín.

 

Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Mohlo by Vás zaujímať