Green idea Pestrec bezliehová tinktúra 100 m - mikrobiologická rovnováha, imunita, črevá

Vaša cena
8,13 €
Vaša cena bez DPH
6,77 €
8,13
Dostupnosť
Skladom Áno
Predpokladané dodanie
19.6.2024 u Vás
Kód
801005
Výrobca
Green idea s.r.o.Bylinná bezliehová tinktúraOchrana pečeneVýživový doplnok​100 % veganOstropestřec mariánský obsahuje velké množství aktivních látek (zejména silymarinu), které se s úspěchem používají jako prostředek pro podporu normální činnost jaterní tkáně a trávení. Chrání buňky a tkáně před oxidativním stresem. Pomáhá udržovat normální činnost srdce a přispívá k normální hladině krevního cukru. Pomáhá detoxikaci. Podporuje přirozenou obranyschopnost.Aktívne látky: 1 dávka

(1 - 2 ml)Denná dávka

(3 x denne)% RVH

Referenčná výživová hodnotaPestrec mariánsky

štandardizovaný extrakt zo semien (10:1)38–76 mg114–228 mgNie je stanovené
Zloženie: Glycerín, voda, Pestrec mariánsky (Silybum marianum) štandardizovaný extrakt zo semien (10:1).Odporúčané dávkovanie: 3 x denne 15–30 kvapiek. Tinktúru je možné pridať do studeného nápoja. Dodržujte cyklus podávania 4 týždne a 1 týžden užívanie vysaďte.Skladovanie: Uchovávajte v suchu pri izbovej teplote. Neskladovať na priamom slnku a na mraze.Upozornenia: Výživový doplnok. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Nie je vhodný pre deti do troch rokov, tehotné a dojčiace matky. Ukladajte mimo dosahu malých detí! Nenahrádza pestrú a vyváženú stravu. Krajina pôvodu: Česká republika

Výrobca: Green idea s.r.o., Vodova 40, Brno 612 00, Česká republika

tel.: +420 541 232 435, e-mail: info@greenidea.cz, www.greenidea.cz


Výživový doplnok - definícia podľa zákona

Výživový doplnok je potravina, ktorej účelom je doplňovanie bežnej stravy a ktorá je koncentrovaným zdrojom vitamínov a minerálnych látok alebo ďalších látok s výživovým alebo fyziologickým účinkom, ktoré potravina obsahuje samostatne alebo v kombinácii, určená na priamu spotrebu v malých odmeraných množstvách.

Účinnosť prípravku a zabezpečenie kvality nie sú pri schvaľovaní výživových doplnkov hodnotené. Avšak výrobca nesmie deklarovať nepravdivé tvrdenia o účinku prípravku (zákaz klamania spotrebiteľa). Deklarované účinky musí byť schopný kedykoľvek doložiť. Výživové doplnky musí spĺňať všetky platné normy kladené na potraviny. Ich dodržiavanie kontroluje Štátna poľnohospodárska a potravinárska inšpekcia (SZPI).

Výživové doplnky nesmú byť na obale označené terapeutickou indikáciou (ani nesmú vyliečenie či prevenciu chorôb naznačovať), čo je vyhradené iba pre liečivá. Smú byť ale uvádzané priaznivé účinky na zdravotný stav užívateľa - tzv. zdravotné tvrdenia. To isté platí aj pre reklamu.

Rovnako sa nesmie uvádzať ani naznačovať, že vyvážená a pestrá strava nemôže poskytnúť dostatočné množstvo živín.

Description

Milk thistle - Silybum marianum

Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Mohlo by Vás zaujímať