Green idea Kapucínka väčšia + brusnica trstinový sirup 250 ml (močové cesty)

Vaša cena
5,90 €
Vaša cena bez DPH
4,92 €
5,9
Dostupnosť
Skladom Áno
Predpokladané dodanie
19.6.2024 u Vás
Kód
800172
Výrobca
Green idea s.r.o.Močové cestyBez konzervácie​Výživový doplnokLichořeřišnice přispívá k normální funkci imunitního systému. Používá se zejména v oblasti urogenitálního a dýchacího aparátu. Brusinka podporuje správnou funkci močových cest. Přináší úlevu při premenstruačním syndromu a menopauze. Podporuje přirozenou obranyschopnost.Aktívne látky:

 1 dávka

10-15 mlDenná dávka

3 x denne% RVH

Referenčná výživová hodnotaKapucínka

štandardizovaný extrakt60-90 mg180-270 mgNie je stanovenéBrusnica

štandardizovaný extrakt 60-90 mg180-270 mgNie je stanovené
Zloženie: trstinový cukor (65 °Bx), voda, glycerol, prírodná citrónová šťava, Kapucínka väčšia (Tropaeolum majus) štandardizovaný extrakt z celej rastliny (10:1), Brusnica obyčajná (Vaccinium Vitis-idaea) štandardizovaný extrakt z plodu (proantokyanidy 10 %), citrusová vláknina, prírodná arómaOdporúčané dávkovanie: Dospelí a deti od 12 rokov 10-15 ml 3 x denne. Deti od 3 do 12 rokov 2–3 x denne 10 ml. Pred použitím pretrepať.Skladovanie: Uchovávajte v suchu pri izbovej teplote. Neskladujte na priamom slnku a v mraze.Upozornenie: Výživový doplnok. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Zvýšenie dennej dávky nie je zdravotným rizikom. Nie je vhodný pre deti do troch rokov, tehotné a dojčiace matky. Ukladať mimo dosahu detí! Nenahrádza pestrú a vyváženú stravu. Prípadný zákal nie je na závadu.Krajina pôvodu: Česká republika

Výrobca: Green idea s.r.o., Vodova 40, Brno 612 00, Česká republika

tel.: +420 541 232 435, e-mail: info@greenidea.cz, www.greenidea.cz


Výživový doplnok - definícia podľa zákona

Výživový doplnok je potravina, ktorej účelom je doplňovanie bežnej stravy a ktorá je koncentrovaným zdrojom vitamínov a minerálnych látok alebo ďalších látok s výživovým alebo fyziologickým účinkom, ktoré potravina obsahuje samostatne alebo v kombinácii, určená na priamu spotrebu v malých odmeraných množstvách.

Účinnosť prípravku a zabezpečenie kvality nie sú pri schvaľovaní výživových doplnkov hodnotené. Avšak výrobca nesmie deklarovať nepravdivé tvrdenia o účinku prípravku (zákaz klamania spotrebiteľa). Deklarované účinky musí byť schopný kedykoľvek doložiť. Výživové doplnky musí spĺňať všetky platné normy kladené na potraviny. Ich dodržiavanie kontroluje Štátna poľnohospodárska a potravinárska inšpekcia (SZPI).

Výživové doplnky nesmú byť na obale označené terapeutickou indikáciou (ani nesmú vyliečenie či prevenciu chorôb naznačovať), čo je vyhradené iba pre liečivá. Smú byť ale uvádzané priaznivé účinky na zdravotný stav užívateľa - tzv. zdravotné tvrdenia. To isté platí aj pre reklamu.

Rovnako sa nesmie uvádzať ani naznačovať, že vyvážená a pestrá strava nemôže poskytnúť dostatočné množstvo živín.

Description

Nasturtium+cranberry - cane syrup

Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Mohlo by Vás zaujímať