Green idea Grapefruit jadra bezliehová tinktúra 100 m - mikrobiologická rovnováha, imunita, črevá

Vaša cena
8,13 €
Vaša cena bez DPH
7,26 €
8,13
Dostupnosť
Skladom Áno
Predpokladané dodanie
6.3.2024 u Vás
Kód
801004
Výrobca
Green idea s.r.o.Bylinná bezliehová tinktúraMikrobiologická rovnováha, imunitaVýživový doplnok100 % veganGrapefruitová semena podporují mikrobiologickou rovnováhu těla. Doporučují se pro normální činnost střev. Podporují přirozenou obranyschopnost těla.Aktívne látky: 1 dávka

(1 - 2 ml)Denná dávka

(2-3 x denne)% RVH

Referenčná výživová hodnotaGrapefruit jadrá 

štandardizovaný extrakt zo semien (2 %)100 - 200 mg200 - 600 mgNie je stanovené
Zloženie: Glycerín, voda, Grapefruit jadrá (Citrus paradisi) štandardizovaný extrakt zo semien (Naringin 2 %).Odporúčané dávkovanie: 2–3 x denne 15–30 kvapiek. Tinktúru je možné pridať do studeného nápoja. Na výplachy úst použite roztok 15 kvapiek v pohári vody.Skladovanie: Uchovávajte v suchu pri izbovej teplote. Neskladovať na priamom slnku a na mraze.Upozornenia: Výživový doplnok. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Nie je vhodný pre deti do troch rokov, tehotné a dojčiace matky. Ukladajte mimo dosahu malých detí! Nenahrádza pestrú a vyváženú stravu.Krajina pôvodu: Česká republika

Výrobca: Green idea s.r.o., Vodova 40, Brno 612 00, Česká republika

tel.: +420 541 232 435, e-mail: info@greenidea.cz, www.greenidea.cz


Výživový doplnok - definícia podľa zákona

Výživový doplnok je potravina, ktorej účelom je doplňovanie bežnej stravy a ktorá je koncentrovaným zdrojom vitamínov a minerálnych látok alebo ďalších látok s výživovým alebo fyziologickým účinkom, ktoré potravina obsahuje samostatne alebo v kombinácii, určená na priamu spotrebu v malých odmeraných množstvách.

Účinnosť prípravku a zabezpečenie kvality nie sú pri schvaľovaní výživových doplnkov hodnotené. Avšak výrobca nesmie deklarovať nepravdivé tvrdenia o účinku prípravku (zákaz klamania spotrebiteľa). Deklarované účinky musí byť schopný kedykoľvek doložiť. Výživové doplnky musí spĺňať všetky platné normy kladené na potraviny. Ich dodržiavanie kontroluje Štátna poľnohospodárska a potravinárska inšpekcia (SZPI).

Výživové doplnky nesmú byť na obale označené terapeutickou indikáciou (ani nesmú vyliečenie či prevenciu chorôb naznačovať), čo je vyhradené iba pre liečivá. Smú byť ale uvádzané priaznivé účinky na zdravotný stav užívateľa - tzv. zdravotné tvrdenia. To isté platí aj pre reklamu.

Rovnako sa nesmie uvádzať ani naznačovať, že vyvážená a pestrá strava nemôže poskytnúť dostatočné množstvo živín.

Description

Grapefruit seed - Citrus paradisi


Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Mohlo by Vás zaujímať