Green idea Čučoriedka – kvapky 50 ml zrak a cievy

Vaša cena
4,35 €
Vaša cena bez DPH
3,60 €
4,35
Dostupnosť
Skladom Áno
Predpokladané dodanie
19.4.2024 u Vás
Kód
800064
Výrobca
Green idea s.r.o.Čučoriedka (Plody Vaccinium Myrtillus) - bylinný alkoholový extrakt pre zrak a cievy

Čučoriedky sú nielen veľmi chutné, ale aj bohaté na antokyány, triesloviny, jednoduché fenoly, flavonoidy a glukokiníny. Odporúčajú sa na normálne fungovanie cievneho systému a pri problémoch s ťažkými nohami. Čučoriedky sú silným prírodným antioxidantom, ktorý sa používa na normálne videnie. Tinktúra pomáha regulovať normálnu hladinu cukru v krvi a podporuje normálne trávenie a činnosť čriev.

Zloženie: voda, jemný lieh (minimálně 35 obj. % alk./ethanolu), Čučoriedka (Vaccinium Myrtillus) štandardizovaný extrakt z plodu (anthokyanidiny 1 %), vitamín C (kyselina L-askorbová)

Odporúčané dávkovanie: 2 - 3 x denne 15 - 30 kvapiek. Tinktúru je možné pridať do studeného nápoja.

Skladovanie: Uchovávajte v suchu pri izbovej teplote. Neskladujte na priamom slnku a v mraze.

Upozornenia: Výživový doplnok. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Nie je vhodné pre deti do troch rokov, tehotné a dojčiace matky. Ukladať mimo dosahu detí! Nenahrádza pestrú a vyváženú stravu.

Krajina pôvodu: Česká republika

Výrobca: Green idea s.r.o., Vodova 40, Brno 612 00, Česká republika
 

Výživový doplnok - definícia podľa zákona

Výživový doplnok je potravina, ktorej účelom je doplňovanie bežnej stravy a ktorá je koncentrovaným zdrojom vitamínov a minerálnych látok alebo ďalších látok s výživovým alebo fyziologickým účinkom, ktoré potravina obsahuje samostatne alebo v kombinácii, určená na priamu spotrebu v malých odmeraných množstvách.

Účinnosť prípravku a zabezpečenie kvality nie sú pri schvaľovaní výživových doplnkov hodnotené. Avšak výrobca nesmie deklarovať nepravdivé tvrdenia o účinku prípravku (zákaz klamania spotrebiteľa). Deklarované účinky musí byť schopný kedykoľvek doložiť. Výživové doplnky musí spĺňať všetky platné normy kladené na potraviny. Ich dodržiavanie kontroluje Štátna poľnohospodárska a potravinárska inšpekcia (SZPI).

Výživové doplnky nesmú byť na obale označené terapeutickou indikáciou (ani nesmú vyliečenie či prevenciu chorôb naznačovať), čo je vyhradené iba pre liečivá. Smú byť ale uvádzané priaznivé účinky na zdravotný stav užívateľa - tzv. zdravotné tvrdenia. To isté platí aj pre reklamu.

Rovnako sa nesmie uvádzať ani naznačovať, že vyvážená a pestrá strava nemôže poskytnúť dostatočné množstvo živín.

Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Mohlo by Vás zaujímať