Filter Logic FFL-142G filter do chladničky GE GSWF

Vaša cena
20,19 €
Vaša cena bez DPH
16,82 €
20,19
Dostupnosť
Skladom Áno
Predpokladané dodanie
25.6.2024 u Vás
Kód
130022
Výrobca
Filter LogicOriginálna filtračná patróna FFL-142G je veľmi kvalitný vodný filter značky Filter Logic kompatibilný s GE GSWF.

Blok s vysokým obsahom uhlíka obsiahnutým vo filtračnej patróne odstraňuje 99 % chlóru, čím výrazne zlepšuje chuť a vôňu vody. Filter taktiež odstraňuje rozpustené organické látky a sedimenty. Vďaka týmto vlastnostiam výrazne zlepšuje chuť a vôňu vody.

Výrobca odporúča filter vymeniť každých 6 mesiacov. Po uplynutí šiestich mesiacov stratí patróna svoje filtračné vlastnosti a voda, ktorá preteká filtrom, nebude prefiltrovaná. Výmenu filtra vám môže pripomenúť aplikácia pre iOS, Windows alebo Android. Stačí len naskenovať QR kód z obalu filtra do vášho telefónu pre budúce pripomenutie.

Filter Logic je vo svojom odbore takmer bezkonkurenčná. Vodné filtre tejto značky sa v kvalite nijako neodlišujú od filtrov opatrených logom známych producentov. Týmito filtre vyčistená voda je číra a bez zápachu chlóru. Ďalšou výhodou anglického výrobcu Filter Logic je cena výrobkov. Všetky tieto aspekty ho stavja na popredné miesto medzi výrobcami vodných filtrov do chladničiek.

Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Mohlo by Vás zaujímať