Filter Logic FFL-132F filter do chladničky Frigidaire & Electrolux PureSource II

Vaša cena
20,16 €
Vaša cena bez DPH
16,66 €
20,16
Dostupnosť
Skladom Áno
Predpokladané dodanie
18.4.2024 u Vás
Kód
130020
Výrobca
Filter LogicOriginálna filtračná patróna FFL-132F je vodný filter značky Filter Logic a náhrada za filter pre chladničky na výrobu ľadu Frigidaire FC100 WF2CB PureSource 2.

Filter FFL-132F môže byť inštalovaný v chladničkách Frigidaire AEGElectrolux. Je kompatibilný s chladničkami John Lewis JLAFFS2007, ale aj so všetkými chladničkami používajúce filtre s označením FC100 alebo WF2CB.

Filtračná patróna FFL-132F poskytuje vysokú úroveň filtrácie, zlepšuje chuť a vôňu vody. Odstraňuje chlór, rozpustené organické látky, usadeniny a znižuje obsah ťažkých kovov.

Výrobca odporúča filter vymeniť každých 6 mesiacov. Po uplynutí šiestich mesiacov stratí patróna svoje filtračné vlastnosti a voda, ktorá preteká filtrom, nebude prefiltrovaná. Výmenu filtra vám môže pripomenúť aplikácia pre iOS, Windows alebo Android. Stačí len naskenovať QR kód z obalu filtra do vášho telefónu pre budúce pripomenutie.

Filter Logic je vo svojom odbore takmer bezkonkurenčná. Vodné filtre tejto značky sa v kvalite nijako neodlišujú od filtrov opatrených logom známych producentov. Týmito filtre vyčistená voda je číra a bez zápachu chlóru. Ďalšou výhodou anglického výrobcu Filter Logic je cena výrobkov. Všetky tieto aspekty ho stavja na popredné miesto medzi výrobcami vodných filtrov do chladničiek.

Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty