Filter Logic CFL-660B termo cappuccino poháriky 2 ks 300 ml
Filter Logic CFL-660B termo cappuccino poháriky 2 ks 300 mlFilter Logic CFL-660B termo cappuccino poháriky 2 ks 300 ml

Filter Logic CFL-660B termo cappuccino poháriky 2 ks 300 ml

Vaša cena
10,24 €
Vaša cena bez DPH
8,46 €
10,24
Dostupnosť
na objednávku
Kód
120010
Výrobca
Filter Logic

 


Momentálne nedostupný produkt u výrobca.

 

Jedným z najžiadanejších aspektov cappuccina je jeho vzhľad, avšak keramickýpohárik tento aspekt stopercentne zakryje! Ale nielen to. Totiž bežne používané poháre, či už sklenené alebo keramické veľmi často umožňujú, aby z nich teplo uniklo pomerne rýchlejšie. Nápoj tak rýchlejšie vychladne. Tým viac pri káve pripravenej z automatických kávovarov, ktoré do nápoja pridávajú studené mlieko.

Objem espressa je pomerne malý a navyše vychladne pomerne veľmi rýchlo. To mnohí labužníci považujú za nevýhodu. Špeciálne poháre značky Filter Logic dokážu udržať nápoj teplý po dlhšíčas, než je tomu u bežne používaných sklenených pohárikov.

Poháre Filter Logic sú vyrobené z borosilikátového skla, ktoré je odolné voči tepelnému šoku. Jedná sa o dvojsklo zhotovené pomocou technológie zvanej ThermoShieldTechnology - Precision. Úlohou takéhoto skla je zabezpečiť, aby vaše nápoje zostali teplé čo najdlhší čas a pritom poháre pôsobili príjemne aj na dotyk.

Každý pohárik je ručne fúkaný. Jedná sa o druh výroby, ktorú nemožno zaistiť pomocou strojne-sériových metód. Ľudia dnes neváhajú investovať nemalé prostriedky do kávovarov a kvalitnej kávy. Avšak mnoho z nich si neuvedomuje, že nemenej dôležitý je tiež spôsob servírovania šálku kávy a jeho vizuálne poňatie, ktoré sú v celom procese tým posledným a teda najdôležitejším faktorom.

ThermoShield technológia funguje tak trochu ako okno s dvojitým sklom, ktoré pomáhaudržiavať teplo v miestnosti oveľa dlhšie. Ide o bežnú technológiu, ktorej úlohou je zlepšiť celkový komfort.

Spoločnosť Filter Logic vyrába širokú škálu príslušenstva pre kávovary od filtrácie vody až po sanitárnej prostriedky. Každý výrobok prechádza dôslednou kontrolou. Skúšobné testy a nový vývoj sú zárukou budúcej spokojnosti všetkých zákazníkov.

     Technické parametre:
•    objem: 300 ml;
•    rozmery: 95 x 85 x 50 mm;
•    poháre možno umyť v umývačke riadu.

Poháre Filter Logic sú vhodné pre použitie v kávovaroch Krups, DeLonghi, Saeco, Tassimo, Nespresso, Nivona, Bosch, Siemens a Dolce Gusto.

DeLonghi poháre na cappuccino 2 ks 190 ml

Originálne Delonghi capuccino poháre sú vyrobené z...

 
16,75 €
Skladom: Áno
Kód: 304131
Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Mohlo by Vás zaujímať
Filter Logic CFL-695M čistiaca kefa pre espressa s odmerkou na kávu

Profesionálna čistiaca kefka Filter Logic CFL-695M anglického výrobcu je určená pre čistenie kávovarov.Zošikmená hlavica kefy umožňuje jednoduchšie odstraňovanie zvyškov kávy. Pevné, silné štetiny sú ...

 
4,80 €
na objednávku
Kód: 110695
Filter Logic CFL-670B termo latte macchiato poháriky 2 ks 400 ml

U mnohých automatických zariadení sa Latte stalo trochu umeleckou formou - väčšina z nich dokáže pripraviť viacvrstvové nápoje kombináciou horúceho mlieka, kávy a napeneného mlieka. Použitie číreho sk...

 
11,50 €
Skladom: Áno
Kód: 120020
Filter Logic AFL-120U tkanina z mikrovlákna

Tkanina Filter Logic AFL-120U vyrobené z najlepších mikrovláken sú určené na čistenie nielen zariadení na výrobu kávy, ale aj iných spotrebičov v domácnosti a reštauráciách. Tkanina je vhodná na čiste...

 
1,90 €
Skladom: Áno
Kód: 128002