Filter Logic CFL-657 Espresso pohárik s tanierikom 70 ml

Vaša cena
8,81 €
Vaša cena bez DPH
7,28 €
8,81
Dostupnosť
Skladom Áno
Predpokladané dodanie
16.4.2024 u Vás
Kód
120001
Výrobca
Filter LogicMilovníci kávy nedajú dopustiť na pravej a silné espresso. Vychutnajte si ho z tejto elegatný termo poháre s tanierikom z dvojitého skla. Použitie číreho skla je dnes v tomto odvetví určitým štandardom. Avšak väčšina nápojov v pohároch, ktoré nie sú vyrobené z dvojskla, veľmi rýchlo vychladnú. Preto sú tu poháre Filter Logic Espresso, ktoré ponúkajú ideálne alternatívne riešenie, praktické, štýlové a funkčné. Sú moderného dizajnu bez rukoväte a ľahko sa uchopia. Spĺňajú najvyššie kritériá kladené na prípravu espressa.

Objem espressa je pomerne malý a navyše vychladne pomerne veľmi rýchlo. To mnohí labužníci považujú za nevýhodu. Špeciálne poháre značky Filter Logic dokážu udržať nápoj teplý po dlhšíčas, než je tomu u bežne používaných sklenených pohárikov.

Poháre Filter Logic sú vyrobené z borosilikátového skla, ktoré je odolné voči tepelnému šoku. Jedná sa o dvojsklo zhotovené pomocou technológie zvanej ThermoShieldTechnology - Precision. Úlohou takéhoto skla je zabezpečiť, aby vaše nápoje zostali teplé čo najdlhší čas a pritom poháre pôsobili príjemne aj na dotyk.

Každý pohárik je ručne fúkaný. Jedná sa o druh výroby, ktorú nemožno zaistiť pomocou strojne-sériových metód. Ľudia dnes neváhajú investovať nemalé prostriedky do kávovarov a kvalitnej kávy. Avšak mnoho z nich si neuvedomuje, že nemenej dôležitý je tiež spôsob servírovania šálku kávy a jeho vizuálne poňatie, ktoré sú v celom procese tým posledným a teda najdôležitejším faktorom.

ThermoShield technológia funguje tak trochu ako okno s dvojitým sklom, ktoré pomáhaudržiavať teplo v miestnosti oveľa dlhšie. Ide o bežnú technológiu, ktorej úlohou je zlepšiť celkový komfort.

Spoločnosť Filter Logic vyrába širokú škálu príslušenstva pre kávovary od filtrácie vody až po sanitárnej prostriedky. Každý výrobok prechádza dôslednou kontrolou. Skúšobné testy a nový vývoj sú zárukou budúcej spokojnosti všetkých zákazníkov.

     Technické parametre:
•    objem: 70 ml;
•    výška: 65 mm;
•    šírka: 65 mm;
•    hĺbka: 30 mm;
•    poháre možno umyť v umývačke riadu.

Poháre Filter Logic sú vhodné pre použitie v kávovaroch Krups, DeLonghi, Saeco, Tassimo, Nespresso, Nivona, Bosch, Siemens a Dolce Gusto.

Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Mohlo by Vás zaujímať