Filter Logic CFL-655B termo espresso poháriky 2 ks 70 ml
Filter Logic CFL-655B termo espresso poháriky 2 ks 70 mlFilter Logic CFL-655B termo espresso poháriky 2 ks 70 ml

Filter Logic CFL-655B termo espresso poháriky 2 ks 70 ml

Vaša cena
9,63 €
Vaša cena bez DPH
8,02 €
9,63
Dostupnosť
Skladom Áno
Kód
120000
Výrobca
Filter Logic

 


Príprava kvalitného espressa nie je len o zhotoveniu kávy - je to súčasne umenie a rituál sám o sebe. Rovnováha medzi teplotou, jemnou vrstvou peny a intenzívnou arómou má vplyv na zrak, čuch a v neposlednom rade aj chuť. Šálku výbornej kávy si tak môžete vychutnať nielen v priebehu dňa, ale aj vo chvíľach odpočinku. Estetika, respektíve to, z čoho kávu alebo nápoj pijeme, je pre dobrý pocit taktiež nesmierne dôležitá.

Objem espressa je pomerne malý a navyše vychladne pomerne veľmi rýchlo. To mnohí labužníci považujú za nevýhodu. Špeciálne poháre značky Filter Logic dokážu udržať nápoj teplý po dlhšíčas, než je tomu u bežne používaných sklenených pohárikov.

Poháre Filter Logic sú vyrobené z borosilikátového skla, ktoré je odolné voči tepelnému šoku. Jedná sa o dvojsklo zhotovené pomocou technológie zvanej ThermoShieldTechnology - Precision. Úlohou takéhoto skla je zabezpečiť, aby vaše nápoje zostali teplé čo najdlhší čas a pritom poháre pôsobili príjemne aj na dotyk.

Každý pohárik je ručne fúkaný. Jedná sa o druh výroby, ktorú nemožno zaistiť pomocou strojne-sériových metód. Ľudia dnes neváhajú investovať nemalé prostriedky do kávovarov a kvalitnej kávy. Avšak mnoho z nich si neuvedomuje, že nemenej dôležitý je tiež spôsob servírovania šálku kávy a jeho vizuálne poňatie, ktoré sú v celom procese tým posledným a teda najdôležitejším faktorom.

ThermoShield technológia funguje tak trochu ako okno s dvojitým sklom, ktoré pomáhaudržiavať teplo v miestnosti oveľa dlhšie. Ide o bežnú technológiu, ktorej úlohou je zlepšiť celkový komfort.

Spoločnosť Filter Logic vyrába širokú škálu príslušenstva pre kávovary od filtrácie vody až po sanitárnej prostriedky. Každý výrobok prechádza dôslednou kontrolou. Skúšobné testy a nový vývoj sú zárukou budúcej spokojnosti všetkých zákazníkov.

     Technické parametre:
•    objem: 70 ml;
•    rozmery: 65 x 65 x 30 mm;
•    poháre možno umyť v umývačke riadu.

Poháre Filter Logic sú vhodné pre použitie v kávovaroch Krups, DeLonghi, Saeco, Tassimo, Nespresso, Nivona, Bosch, Siemens a Dolce Gusto.
 

DeLonghi Espresso poháre 2 ks 60 ml

Originálne Delonghi espresso poháre sú vyrobené z ...

 
9,96 €
Skladom: Áno
Kód: 304130
Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Mohlo by Vás zaujímať
Filter Logic CFL-657 Espresso pohárik s tanierikom 70 ml

Milovníci kávy nedajú dopustiť na pravej a silné espresso. Vychutnajte si ho z tejto elegatný termo poháre s tanierikom z dvojitého skla. Použitie číreho skla je dnes v tomto odvetví určitým štandardo...

 
7,72 €
na objednávku
Kód: 120001
Filter Logic CFL-675B Latte macchiato poháre 2 ks 400 ml

U mnohých automatických zariadení sa Latte stalo trochu umeleckou formou - väčšina z nich dokáže pripraviť viacvrstvové nápoje kombináciou horúceho mlieka, kávy a napeneného mlieka. Použitie číreho sk...

 
13,38 €
Skladom: Áno
Kód: 120021
Filter Logic CFL-670B termo latte macchiato poháriky 2 ks 400 ml

U mnohých automatických zariadení sa Latte stalo trochu umeleckou formou - väčšina z nich dokáže pripraviť viacvrstvové nápoje kombináciou horúceho mlieka, kávy a napeneného mlieka. Použitie číreho sk...

 
13,38 €
Skladom: Áno
Kód: 120020