Filter Logic CBS10M005 uhlíkový filter 10" 0,5 µm High Grade

Vaša cena
6,83 €
Vaša cena bez DPH
5,64 €
6,83
Dostupnosť
Skladom Áno
Predpokladané dodanie
18.4.2024 u Vás
Kód
125022
Výrobca
Filter LogicFilter CBC10M005 zlepšuje kvalitu vody, čo sa prejavuje v príjemnej chuti a vôni prefiltrovanej vody. Počas filtrácie dochádza k rozpúšťaniu všetkých organických zlúčenín, odstránenie chlóru a jeho derivátov, ale aj THM*, LZO* a sedimentov.

Filter High Grade predstavuje vysoký stupeň filtrácie na úrovni 0,5 µm. Z tohto dôvodu má vodný filter väčšiu schopnosť odstraňovať usadené pevné látky. Veľkosť filtračných otvorov je desaťkrát menšia, než je tomu u konvenčných filtrov. Navyše sintrovanie (spekanie) poskytuje väčšiu účinnosť filtra. Sintrované uhlíkové filtre používajú menej spojiva. Majú vyšší pomer uhlíka k celkovému objemu a vďaka tomu aj väčšiu plochu pre filtráciu. Táto vlastnosť má za následok vyššiu filtračnú účinnosť a väčšie množstvo prefiltrovanej vody, bez toho, aby dochádzalo k silnejšej degradácii filtra.

Uhlík z kokosové škrupiny s veľkosťou 0,5 µm zaistí filtráciu na vysokej úrovni pre každodenné použitie pitnej vody. Vzhľadom k obsiahnutému kokosovému uhlíku je pórovitosť filtra menšia pri jeho kompaktnejším povrchu, čo napomáha dokonalejšiemu odstraňovaniu zložitejších znečisťujúcich látok.

     Technické parametre:
•    výška 10";
•    vhodný pre všetky 10" Slimline korpusy;
•    odstránenie častíc nad 0,5 µm;
•    životnosť filtra CBC10M05: 6 mesiacov.

* TMH - Trihalomethany - vedľajšie produkty dezinfekcie vody.
* VOC - prchavé organické zlúčeniny - jedná sa o vedľajšie produkty v mnohých priemyselných procesoch, ktoré sú zdrojom znečistenia životného prostredia.

Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Mohlo by Vás zaujímať