Aquaphor Provance čierna + 1 ks filtra Aquaphor A5 Mg+

Vaša cena
22,29 €
Vaša cena bez DPH
18,58 €
22,29
Dostupnosť
na objednávku
Predpokladané dodanie
Neznámý termín naskladnění
Kód
140831
Výrobca
AquaphorAquaphor Provance so svojím objemom 4,2 litra je ideálna pre početnejšie rodiny či menšie kancelárie. Filtračná kanvica je vyrobená z najkvalitnejších materiálov, ktoré sú zdravotne nezávadné a zaručujú stálosť farieb. Filtračná kanvica Aquaphor Provance kombinuje to najlepšie zo skla a plastu a vďaka tomu sa nemusíte báť, že by sa rozbila, pokiaľ  spadne. Vďaka okrúhlemu dnu je navyše stabilnejšia ako bežné filtračné kanvice.

Celkovo objemnejší džbán umožňuje filtrovanie pomerne veľkého množstva vody zakaždým, keď je to potrebné.

Kanvica je vybavená pohodlnou a praktickou rukoväťou, vďaka ktorej ju pri plnení vodou môžete držať pevnejšie. Kĺbové viečko umožňuje efektívnejšie dopĺňať vodu do kanvice, bez toho aby ste ho museli z nádobky vybrať. Elektronický indikátor umiestnený na viečku meria množstvo prefiltrovanej vody a informuje, kedy je potrebné filtračnú patrónu vymeniť.

     Technické údaje:

•    rozmery (v / š / h) 282 x 250 x 135 mm;
•    celkový objem prefiltrovanej vody 2,0 litra;
•    celkový objem kanvice 4,2 litra.

     Obsah balenia:
•    1x filtračná kanvica;
•    1x filtračná patróna Aquaphor A5 Mg+.

 

Filtračná patróna Aquaphor A5 Mg+

Účinne odstraňuje chlór, vodný kameň a iné kontaminanty z prívodu vody. Tým je zaistené, že nápoje budú zdravšie, chutnejšie a bez zápachu chlóru. Vaše nápoje, teplé či studené, tak budú ďaleko chutnejšie a zdravšie. Pri používaní prefiltrovanej vody v malých zariadeniach tak predlžujete ich životnosť a tým aj znižujete nutnosť ich častého čistenie od vodného kameňa. Filtračná patróna Aquaphor A5 Mg+ vyčistí vodu a obohatí ju o horčík, ktorý je prospešný vášmu telu. Filter uvoľňuje 30% odporúčanej dennej dávky horčíka do vody, čo vám umožňuje starať sa o zdravie svoje aj svojich blízkych. Filter zabraňuje množeniu baktérií a tiež znižuje hladinu herbicídov, ťažkých kovov a ropných produktov, čím zaisťuje chutný a zdravý nápoj. Filtračná patróna by mala byť vymenená po dvoch až troch mesiacoch alebo po prefiltrovaní až 350 litrov vody.

Výrobok je certifikovaný hygienickým ústavom PZH a certifikátom TÜV NORD CERT.

Súčasťou balenia je filtračná kanvica 1 ks filtračnej patróny Aquaphor Maxfor A5 Mg+.

Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Mohlo by Vás zaujímať