Aquaphor J. SHMIDT 500 filtračná kanvica (mobilný filtračný systém) 2,8 l + 1 ks filtra Aquaphor JS 500

Vaša cena
55,95 €
Vaša cena bez DPH
46,63 €
55,95
Dostupnosť
Skladom Áno
Predpokladané dodanie
26.7.2024 u Vás
Kód
140751
Výrobca
AquaphorŠikovný mobilný systém pre pokročilú filtráciu vody z vodovodu

Vnútorný povrch mikro-filtračnej membrány je porovnateľný s nekonečne jemným sitom obsahujúcim miliardy pórov s veľkosťou 0,05 až 0,1 mikrónu. Na „pretlačenie“ vody cez tieto póry je potrebný tlak.

V zariadení J.SHMIDT 500 riadi proces filtrácie mikroprocesor. Spúšťa mikro-čerpadlo zvyšujúce tlak, ktorý sa automaticky vyrovnáva na konci každého filtračného cyklu. Tak sa nám podarilo zjednotiť membránu a aktivovaný uhlíkový kompozit s Aqualenom do účinnej a kompaktnej kombinácie. Bez dodatočného tlaku by voda nebola schopná takouto sorpčnou zmesou pretiecť.

Aquaphor J. SHMIDT 500 filtrační konvice

Výmenný modul A500 zaisťuje vysoko kvalitné čistenie vody – odstránenie chlóru a organochlórových látok, ťažkých kovov, vodného kameňa a železa. Okrem toho filter úplne zadržiava baktérie a cysty črevných parazitov bez použitia chemických baktericídov.

Mobilná kanvica Aquaphor J.SHMIDT 500 s el. Indikátorom je kanvica novej generácie, navrhnutá tak, aby chránila vaše zdravie a poskytovala vám pôžitok pri jej používaní!

Spoľahlivá ochrana proti baktériám

Prenosný systém J.SHMIDT 500 sa stal prvým mobilným filtrom, ktorý zaisťuje hlboké čistenie vody so 100% antibakteriálnym účinkom bez chemických látok.
Špeciálne navrhnutá vložka obsahuje membránu z dutých vlákien, ktorá má póry iba 0,1 mikrónu, čo je 800 krát menšie ako ľudské vlasy. Preto mikrofiltračná membrána slúži ako štít proti baktériám a cystám.

Mikroprocesorové ovládanieAquaphor J. SHMIDT 500 filtračný modul

Tým, že J.SHMIDT 500 kombinuje niekoľko typov čistenia naraz, je vyžadovaný tlak, aby voda mohla prechádzať uhlíkovým kompozitom a póry mikrofiltračnej membrány. Mikroprocesor preto riadi filtráciu: aktivuje mikropumpu, tlak je čerpaný a automaticky uvoľňovaný na konci nasledujúceho cyklu. Rýchlosť filtrácie - až 1 l/min. Čerpadlo je úplne mikrobiologicky bezpečné.

500 litrov vody - premium kvalityAquaphor filtrační modul na filtraci vody J. SHMIDT 500

Kompozit s aktívnym uhlím s iónomeničovými vláknami AQUALEN čistí vodu od toxických zlúčenín, alergénov a chlóru. AQUALEN má niekoľko dôležitých funkcií: viaže ťažké kovy a vďaka svojej schopnosti rozdeľovať vodu ho rovnomerne distribuuje po celej možnej kontaktnej ploche, čím zaisťuje najvyššiu kvalitu čistenia a maximálne zdroje do poslednej kvapky.

Vlastnosti a balenie

Vlastnosti

 • Môžete piť vodu bez varenia: áno.
 • Pohodlné vziať so sebou na výlety: áno.
 • Objem kanvice: 2,8 l.
 • Počítadlo / indikátor životnosti vložky: elektronický.
 • Životnosť: 500 l.
 • Viečko: hluchá.
 • Pripojenie k sieti: cez USB.
 • Odstraňuje baktérie: áno.
 • Odstraňuje chlór: áno.

Aquaphor Shmidt filtračná kanvica - rozmery

 

500 l

2,8 l

Životnosť filtra     

Objem kanvice   

Obsah baleniaAquaphor J. SHMIDT biela filtračná kanvica 2,8 l

 • 1 Filtračná vložka J.SHMIDT 500 1 ks.
 • 2 Komplet balenia Kanvica s akumulátorom 1 ks.
 • 3 Nabíjací kábel / USB napájací kábel - konektor Ø3.5 x Ø1.3 mm 1 ks.

Mobilný filtračný systém Aquaphor J.SHMIDT A500 (biela) je k dostaniu aj v balení s 2 kusmi alebo 3 kusmi filtračných vložiek JS 500.

Možnosti náhradných filtrov

Výmenný modul Aquaphor JS 500

 

Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
 • Žiadne dokumenty
Mohlo by Vás zaujímať