Čučoriedka (Plody Vaccinium Myrtillus) - bylinný alkoholový extrakt pre zrak a cievy
Čučoriedky sú nielen veľmi chutné, ale aj bohaté na antokyány, triesloviny, jednoduché fenoly, flavonoidy a glukokiníny. Odporúčajú sa na normálne fungovanie cievneho systému a pri problémoch s ťažkými nohami. Čučoriedky sú silným prírodným antioxidantom, ktorý sa používa na normálne videnie. Tinktúra pomáha regulovať normálnu hladinu cukru v krvi a podporuje normálne trávenie a činnosť čriev.
Obsah:
| 1 dávka (1 - 2 ml) | Denná dávka (3 x denne) | % ODD Odporúčaná denná dávka |
Výťažok z plodov Vaccinium Myrtillus stand. | 40 - 80 mg | 80 - 240 mg | Nie je stanovená |
Vitamín C | | 25 - 75 mg | 31 - 94 % RHP |
Zloženie: voda, jemný alkohol (minimálne 35 % obj. alk. / etanolu), štandardizovaný extrakt z plodov Vaccinium Myrtillus (antokyanidíny 1 %), vitamín C (kyselina L-askorbová)
Odporúčané dávkovanie: 2 - 3-krát denne 15 - 30 kvapiek. Tinktúra sa môže pridať do studeného nápoja.
Skladovanie: Skladujte na suchom mieste pri izbovej teplote. Neskladujte na priamom slnečnom svetle alebo pri teplotách pod bodom mrazu.
Upozornenie: Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Nevhodné pre deti do troch rokov, tehotné a dojčiace matky. Uchovávajte mimo dosahu detí! Nenahrádza pestrú a vyváženú stravu.
Krajina pôvodu: Výrobca: Green idea s.r.o., Vodova 40, Brno 612 00, Česká republika